Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Laser pomoc

Cure, molim iskustva s laserskom depilacijom, mozda preporuku za Zg i cijene.
2016 07 26
Pozdrav. Ne znam za zg ali ja sam radila brazilku i pazuhe spl i kostalo me previse; oko 1200kn. Moras ponavljati postupak vise puta da ti se prorijede dlacice pa da bi ti vidjela razliku. A tek onda da bi nestale. Koliko tretmana ces trebati i kako brzo ces ih prorijedivati ovisi o prirodnoj boji i gustoci tvoji dlacica. Ponekad boli i pecka, ovisi o mjestu i tvojoj toleranciji na bol. Ako nisi spremna na pozamasne iznose nekoliko puta nemoj se ni upustati u to jer neces biti zadovoljna. Dlacice se pocnu prorijedivati tek nakon 6-7tretmana. Ako prestanes prije nego sto ih potpuno uklonis one naravno pocnu s vremenom ponovno gusce rasti...bez obzira sta ti kazu u salonu. Trebas puuuno novaca za to Ja sam odustala i nastavila sa secerom i epilatorom doma
2016 07 27
ovisi od osobe do osobe cula sam za curu koja nakon prvog tretmana je morala doci doslovo svakig pola godine do godinu jer su joj se jako prorjedile dlacice ali isto tako sam i cula za curu koja mora dolazit svakih mj dana jer ima guste dlake a na ponudi dana i slicnim portalima ima cesto popusta, posebno u proljece (tad se najvise i isplati raditi- ali prije suncanja)
2016 08 22