Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovanje nošene OBUĆE preko krpica

Ja sam isto jednom kupila jedne sandale,super su bile,ocuvane i kao nove...
2016 07 29
Ja kupila stikle nove novcate ...inače skupe ko đavo za super cjenu...zadovoljna 1000%
2016 07 29
Kupila sam, za sada 3 para obuće, dvoje nove, za 1 je pisalo nošene 1. Povjerovala sam, jer i ja dosta obuće nosim samo 1. Tražila sam slike džona i potpetica i bili su u savršenom stanju. Kad su stigle, vidjelo se da su skroz nove. Cijena je za sve bila 50% redovne cijene u trgovini. Sama sam prodala 1 par sandala obučenih samo 1 i kupac je također bio zadovoljan! Po meni- kao i sve druge artikle- ne podnosim tragove nošenja, jedva i vlastite, a kamoli tuđe!
2016 07 29
Kupila marte, kao nove jos nerazgazene ,artice za sicu, replay tenisice malo sam se cjenkala pa sam pt dobila gratis :D i jos puno toga , a sta da radim kad nemogu odoljeti :') :')
2016 07 29
jooj riskantno je,. ja sam kupila marte i u opisu je stajalo da su malo nošene žena mi nije rekla da ima jaku diskoloraciju obje noge tj gazi s obje noge unutra,..marte je bilo nemoguće nositi,bacila sam ih dobro se raspitaj prije kupnje obuće
2016 07 30
Kupovala sam i prodavala, nikad za preveliku cijenu, pa i ako bi se zezla za model nije bila velika šteta, prodala bi dalje. Pazim da nije đon izlizan i unutrašnjost oštećena. A razlog zašto tu a ne u dućanu je broj 43 kojeg je jako teško naći, a kad se naruči s interneta teško je pogoditi broj pa završe tu na krpicama. Ako netko ima br. 43 ili nešto šire i udobno br. 42 (za mamu) neka se javi, imam cipela za zamjenu.
2016 07 30
Moje mišljenje je da cijena nikako ne smije biti kao u dućanu, čim skineš etiketu, nosiš dva- tri puta, artikl gubi na cijeni ma kako one bile dobro očuvane.
2016 07 30
1 2