Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

najbolji matt ruž koji dugo ostaje??

molim preporuke, da je do 100 kn i da ga ima u bipi/kozmu. hvala unaprijed!!
2016 07 29
Aura ruzevi.frendica ih koristi i kaze da su odlicni oko 45 kn ti je jedan
2016 07 29
hvala :) dal znaš možda nešto što bi moglo i kod podočnjaka? tj nešto što ih dobro prikriva
2016 07 29
E to ti nebi znali.neki korektor al koje marke neznam.nekorisim ga
2016 07 29
Max Factor Lipfinity, tekuci ruz i sjajilo u jednom. Stoji 8h sigurno ako se ne jede, jako se upije u usne i nijanse su divne :)
2016 07 30
meni je super mat ruz iz oriflamea. a korektor avene. skup je, al meni jako dobro prekrije tamne podocnjake
2016 07 31
Meni su Essence Velvet matt pravo otkriće :) I Wet'n'wild nisu uopće loši, a jako su povoljni :)
2016 07 31
iskreno, najbolji IKAD mat tekuci ruz je s ebaya ili aliexpressa onaj obični za 0.80$ ambalaža kao epruveta izgleda. suši se superbrzo, ne ostaje na čašama kad se pije, jela sam i nije se skinuo, vrh. a i nemaš onaj osjećaj suhoga na ustima
2016 08 02
Rimmel ima najbolje ruževe, oko 50kn, imaš u dm.
2016 09 23
Za podocnjake je super bourjois HM korektor jer je zut (sto ponistava podocnjake), dobro pigmentiran i lijepo se stapa s tenom. Ne naglasava bore ispod ociju cak ni kad je fiksiran, no to je mozda do toga sto ga koristim s bourjois HM serumom. Ako su u pitanju podocnjaci koji nisu uzasno tamni, bourjois cc krema popravlja i tu pigmentaciju. Za teze podocnjake je catrice camouflage zakon (i puno jeftinija od bourjois HM korektora), no daleko je "teza" i moze izgledati cakey kad se fiksira, osim ako se ne nanese u jako tankom sloju. Ne bih ju preporucila bez podloge ispod (puder, cc, stogod) jer isusuje, dok HM korektor hidratizira i izgleda izvrsno i bez podloge. Sto se mat ruzeva tice, bourjois velvet su izvrsni. Jeftina, a iznimno izdrzljiva opcija (cijeli radni dan, recimo, uz konzumiranje pica) su beautyUK lips matter. W'n'w mat ruzevi u sticku su izvrsni i drze satima cak i bez olovke/fiksiranja, no malo isusuju bez balzama ispod. Ne uvlace se u borice oko usana kao sto se, recimo, essence tekuci mat ruzevi vole razliti.
2016 09 25
Imala sam podosta mat ruzeva, ali dosada su mi daaaaleko najbolji Sleek mat tekuci ruzevi. Od nedavno su dostupni u Mullera, bacite oko! Kostaju 65 kn, traju do 7 sati (bar Meni), te unatoc problemu kronicno suhih usana nisam imala problema sa zatezanjem ili osjecajem neugode. Takoder, boje su predivne (;
2016 09 30