Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

Nešto mi se danas dogodilo što me jednostavno izbacilo iz takta i moram to podijeliti s vama i čuti vaša mišljenja. Znači jutros u 10 idem s mamom na plažu,ima slobodno pa reko da idem s njom da ne ide sama. Do podne se pržimo na suncu jer je sav hlad zauzet,naravno ne s ljudima koji se kupaju tu,nego sa ručnicima ostavljenim noć ranije na kojima su ogromna kamenja da ne odlete. Ka sam vidjela da mi je mama crvena, dosadilo mi je stati na suncu i pomaknula sam dva ručnika iz hlada i stavila svoje. Nije dugo prošlo,pojavila se gospođa iz kuće iznad ceste (idu kuće,pa ceste,pa plaža), s kavom u ruci,očigledno se tek probudila. Pitala me vrlo drsko zašto njeni ručnici nisu gdje su bili,pa sam joj rekla da je ovo javna površina i da ne može uzrupirati plažu. Na to mi je ona rekla da je plaža javna al da je njena kuća iznad,a je ona tu starosjedioc i da su stvari njene i odakle meni pravo da ja diram njene stvari,da ne dira ona ni moj ručnik kad odem u more plivati. Na to sam ja rekla da je drugo otići u more plivati a drugo je da ručnik stoji pod dva kamena jutros tko zna odkad,jer smo mi došle u 10 i od tad je ručnik stajao tu. Na to mi je rekla da pokupim prnje i da se gubim,jer će nazvati nekoga da me istuče i potjera. Skupila sam se jer mi je bio žao mame,nisam htjela pokvariti dan i sad se grizem zašto joj nisam opalila plesku. Zar je normalno rezervirati komad plaže?
2016 07 31
Užas!! Ti ljudi nisu normalni i ponašaju se ka da je plaža njihova, pogotovo starija populacija. Teški bezobrazluk! Sljedeći put joj smoči sve ručnike, pa kad se udostoji doći,neka lipo legne na mokri!
2016 07 31
Drska babetina kad tako moram reć , takvi su najgori. Još ti i prijeti , razumijem da se nisi htjela prepirat , vjerovatno ne bi ni ja. Ali kakva sam vratila bi se iduce jutro ili nedjelju i namjerno ponovno pomaknula rucnik te se nastavila sunčat :D
2016 07 31
Nemam pojma ima li neki komunalni redar koji se bavi s tim,žao mi je što sam se pokupila i što nisam ostala na svom mjestu. Bila je poprilično glasna,vikala je da sam nekulturna sa svrhom da me osramoti pred drugim ljudima i tada stvarno nisam imala volje. Da je riječ o nekoj babi još bi i skužila,žena ima maksimalno 40 godina.
2016 07 31
uzas,ista stvar u makarskoj i baskoj vodi..ostavljaju 2 satora 5 rucnika i suncobran i nema ih 5 sati..inace konflikte sa nadrkanim babama rado prepustim decku😂
2016 07 31
> volimshoping21: > uzas,ista stvar u makarskoj i baskoj vodi..ostavljaju 2 satora 5 rucnika i suncobran i nema ih 5 sati..inace konflikte sa nadrkanim babama rado prepustim decku😂 hahaahhahhaahahahahhahahahahahahahahahahahhahaha
2016 07 31
Sve u svemu glupo ispadne kad se odrasli ljudi ponasaju tako..
2016 07 31
Da, kao da su isfrustrirani i samo traže razlog za svađati se
2016 07 31
I ti se skupila. Jab joj murju zvala. Da joj pojasne neke stvari. A bogami i kamera moba bi snimila taj videjoj.
2016 07 31
Ah cipelitza,kako ću je snimati kad smo stajale lice u lice! Znaš kako mi je sad žao što sam se pokupila,trebala sam joj odvaliti plesku al s druge strane i bolje da nisam jer bi ona ispala žrtva na kraju a ja nasilnik. Policija bi vjerovatno došla za 4 sata ionako
2016 07 31
Pleske se ne odvaljuju pred plažom punom svjedoka. S obzirom na to da se prijetila batinama, zoveš policiju. Super stvar, još ti je i rekla gdje stanuje.
2016 07 31
Ma mislim kad bi policija čula da je riječ o konfliktu između dvije žene na plaži radi ručnika i da mi ona prijeti,da bi došli za 4 sata ako i toliko. Pa kad se desi i neka manja prometna,čekaš ih satima da naprave izvještaj.
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Ah cipelitza,kako ću je snimati kad smo stajale lice u lice! Znaš kako mi je sad žao što sam se pokupila,trebala sam joj odvaliti plesku al s druge strane i bolje da nisam jer bi ona ispala žrtva na kraju a ja nasilnik. Policija bi vjerovatno došla za 4 sata ionako O kako ne, kako ne! Kazes "samo trenutak, dovatis aparat i upalis snimalicu. Izvinte..nalazimo se na plazi toj i toj gospodja s adrese te i te upravo mi prijeti batinama. Izvolte gospoja, ponovite za svaki slucaj. Opcija be je murju na telefon i ispricat to isto..
2016 07 31
Opcija ce je ne napravit nista.
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Ma mislim kad bi policija čula da je riječ o konfliktu između dvije žene na plaži radi ručnika i da mi ona prijeti,da bi došli za 4 sata ako i toliko. Pa kad se desi i neka manja prometna,čekaš ih satima da naprave izvještaj. Iz iskustva znam da ne diskriminiraju. Nama su došli u roku pola sata kad je susjedovo potomče, balavander od svojih 16, odlučio spičkati kutiju jaja u naše prozore. Plus još 2 slučaja u kojima su reagirali za svaku pohvalu. Ovakve stvari su dio njihovog posla. Ne trebaš se ustručavati zvati.
2016 07 31
1 2 3 4 5 ... 6