Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

Ljudiiii mojiiii... :D Mi na kraju jesmo pomaknuli auto, i pas je bio s nama i u tih pola sata koliko smo još ostali jedno 15 puta je skočio dotičnoj gospođi na stolac hahahha (dobroćudan je, ali velik). Da stvar bude gora, TO JOJ NIJE SMETALO, jer ona jako voli peseke. Ali auto joj je smetao. Ipak mi nismo iz KC.
2016 08 01
Nemam riječi...sramota njegova sta drugo reci
2016 08 01
> sonja90: > Evo kad vec pisete, mene je jedna razljutila jako. Stala na minut i pol doslovno na parking pred njenom agencijom da pokupim pizzu. A ona sjedi u kaficu, pije kavu i pusi i mase mi da ne mogu tu, pokazem joj da cu se minut zadrzat, stvarno nema gdje, ona ga nastavlja mahat i negodovat okolo. Pokupim vec gotovu pizzu i prolazeci kraj kafica (sve u 20metara) ona se drsko prodere "Mi tu radimo!!!" A ja ni 5 ni 6 "Pazite samo da se ne preradite " i udaljavam se i skuzim da policajac sjedi stol do njenog i smije se! Skuzim si Aha poznat vec "slucaj" :D > A da sam isla u agenciju, bilo bi med i mlijeko garantiram, to se vidi po osobi..nikad ne znas s kim imas posla. > Cici svaka cast na pozitivi, znamo gdje cemo ;) Sonja moj gost mora otic zadovoljan....jer u konacnici nitko ne drzi goste mukte.Kao domacin nastojim o svemu vodit racuna.Danas mi se oni vracaju i svi su mi dragi kao i oni koji nisu moji.Pa ljudi cijelu godinu zive za taj odmor i postujmo ih kao i sta oni postuju nas dolazeci i pricajuci kad se vrate o nasem gotoprimstvu i ljubaznosti i lipoti nase i vase obale.Ja praznih dana nemam :") :)
2016 08 01
O tim događajima s plaže uvijek neki biseri , al koji ti dignu živac.. Meni je jedna digla tlak prošlo ljeto, stoji tuš na onom muliću između dvije obale, al ful blizu plićaku i voda ako se malo više ljudi tušira otječe u plićak gdje se kupa brdo malih klinaca i beba. Carica dođe i šamponira kosu jednom, dvaput..i onda regenerator..ma matere ti ženo..ja ju onako gledam i ne mogu vjerovat i sve to se lijepo sa nje odpjeni u taj plićak gdje su djeca..I nije joj niti malo neugodno, i da bi itko riječ rekao.. Ja sam joj rekla fino: "Gospođo, na plaži se ne šamponira", ona doslovno ni bu ni mu...jedva da me pogledala, a nije strankinja već naša babetina..Ne kužim roditelje od te djece da nitko nije reagirao..dala bi joj ja da se ona kupa u rafi od tuđih operotina ..KOZAAA
2016 08 01
uff meni je to odvratno kada vidim,mislim sta ces ustedjet 5 kuna na vodi ako se doma ne istusiras? Pa ono sve fino pjenica u plicaku kao da se kupam u mandraču...> Majalike: > O tim događajima s plaže uvijek neki biseri , al koji ti dignu živac.. > Meni je jedna digla tlak prošlo ljeto, stoji tuš na onom muliću između dvije obale, al ful blizu plićaku i voda ako se malo više ljudi tušira otječe u plićak gdje se kupa brdo malih klinaca i beba. Carica dođe i šamponira kosu jednom, dvaput..i onda regenerator..ma matere ti ženo..ja ju onako gledam i ne mogu vjerovat i sve to se lijepo sa nje odpjeni u taj plićak gdje su djeca..I nije joj niti malo neugodno, i da bi itko riječ rekao.. > Ja sam joj rekla fino: "Gospođo, na plaži se ne šamponira", ona doslovno ni bu ni mu...jedva da me pogledala, a nije strankinja već naša babetina..Ne kužim roditelje od te djece da nitko nije reagirao..dala bi joj ja da se ona kupa u rafi od tuđih operotina ..KOZAAA
2016 08 01
Joj to sapunjanje na plazi ...bljak
2016 08 01
A za ovaj slučaj ..iskreno, i ja bih bila zbunjena činjenicom smijem li dirat tuđe stvari ako su tu..moram priznat da bi mi to bila dilema..?? Ostavim i ja ručnik pa odem poopit kavu..tak da ne znam ni sama...vjerojatno bi se povukla ko i ti, al najviše zbog ove dileme.. makar to ne opravdava njeno deranje, za to je trebala dobit svoje, nemoš se dreljat i prijetit nekom tako...ufffff svašta, trebalo joj je ručnik bacit na glavu da stane--))
2016 08 01
U Crnoj Gori na plažama piše da je šamponiranje pod tušem strogo zabranjeno, te se smatra prekršajem i novčano kažnjava. oduševilo me to.
2016 08 01
> mirnaz: > U Crnoj Gori na plažama piše da je šamponiranje pod tušem strogo zabranjeno, te se smatra prekršajem i novčano kažnjava. oduševilo me to. Ima i kod nad znak na nekim plažama, al ne znam jel kažnjivo..
2016 08 01
Hahhaha Crnogorci ...bit ce uveli reda malo...kod njih je to česta pojava...sad došli bogati Rusi pa ahtung na sve strane😂😂😂
2016 08 01
> Majalike: > A za ovaj slučaj ..iskreno, i ja bih bila zbunjena činjenicom smijem li dirat tuđe stvari ako su tu..moram priznat da bi mi to bila dilema..?? > Ostavim i ja ručnik pa odem poopit kavu..tak da ne znam ni sama...vjerojatno bi se povukla ko i ti, al najviše zbog ove dileme.. > makar to ne opravdava njeno deranje, za to je trebala dobit svoje, nemoš se dreljat i prijetit nekom tako...ufffff svašta, trebalo joj je ručnik bacit na glavu da stane--)) Sory,ali ni to nije u redu. Dok ti sjediš dva sata na kavi a gužva je,netko bi tu možda stavio ručnik i okupao se. Iako mogu razumjet otići sat,dva na kavu,al ostaviti dva stara poderana ručnika noć prije na taj si način čuvati mjesto je ludost. Tu nije bila njena torba,ni japanke,ništa,samo dva stara ručnika. Nikad ne bi micala nečiju torbu recimo. Jednostavno imam mišljenje ako si gotov s kupanjem i ideš na druge aktivnosti,tip kava,pa pokupi ručnik i odi. Ja na kavu sa sobom nosim ručnik,glupo mi je skupit torbu i ostale stvari a ostavit ručnik gdje je bio i sjest na kavu. Al eto,to još mogu tolerirati,al vjerovatno da ti neko pomakne ručnik dok si ti na kavi nebi reagirala kao ova luđakinja.
2016 08 02
Ovo sa šamponom je odurno. Ima jako dobrih bakica a ima i užasnih. Radim s njima i znam na što su pojedine spremne. Naprimjer baka od 80 godina dođe i kupi suknju i košulju,obuče je na sprovod i drugi dan vrati i zahtjeva novce nazad. To je već uobičajna praksa. Vraćaju robu opranu,sa tragovima od štipalica,prljavu. Bila mi je jednom gospođa koja je nakon dvije godine odlučila vratiti hlače. Imala sam i krađa. Govorim o ženama 60+.
2016 08 02
Da,policija bi dosla za xy vremena.nebi ona rjesavala vas slucaj,ni istjerivala pravdu vec bi vas obe popisala i dala sucu za prekrsaje za remecenje javnog reda i mira pa tamo dokazuj pravdu.tako to ide. da li ti se isplati iz jednog dijela HR putovati u drugi dio HR na sud neznam.angaziqgati odvjetnika lokalnog jos gluplje jer bar prvi put moras doci i dati iskaz a kazne su po 200 kn za onog tko je po sudu kriv, plus svatko svoje sudske troskove,.a da si i snimala konflikt na sudu ne uzimaju kao dokaz jedino bi bio dobar klip na y.toube ili u redakciji 24 sata kao breaking news Savjet,dodi ti u 5 ujutro slijedeci put pa zauzmi mjesto
2016 08 02
@Katjazg i ostali :P Hmmm,...mislim da nije bit što bi policija tad postupila, to znamo, već što bi možda i baba tad odustala. To su bezveze prijetnje, blefiranje. Pa kad se može tako igrati ona, hajd da vidimo dokud će otići...Eto, bar ja tako mislim. Pazi još nešto, policija kad izadje na poziv a nema potrebe onaj koji ih je zvao plaća 1000kn. Zamisli sad, pustiš je nek zove i nakon par minuta se skloniš, odnosno prije nego dođu...i gledaš sa strane iz gužve i smiješ se. Evo ispravite me ako griješim, ali znam da su ljudi u prometu plaćali jer su bezveze zvali policiju umjesto rješavanja osiguranjem...da li to važi i za ove slučajeve?
2016 08 02
1 2 ... 4 5 6