Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

Slušala glazbu, imam samo zvučnike za laptop, bilo je oko 18;00 sati prijavila me susjeda da je glazba uznemirava. Na porti nije vidjela gdje je zvono i preskočila je ogradu.
2016 07 31
I ja san odutala prije puno godina od prgavog daljeg susida...virujte mi i danas mi je za.Tribala san bit svoja i imat svoje JA!Znaci da se ponasate u skladu sa svojom osobnosti a ne da ugodite drugom.Sretno vam i ne dajte se ponizavat bahatim i nezasitnim .....
2016 07 31
Nije mi napisala prijavu, nego meni nije bilo jasno zašto pa ne može to biti glasno niti da hoću.Mrtva hladna sam joj pružila osobnu, ali nije htjela uzeti podatke nego kao "upozorava me" jer nisam problematična. Naime, moji susjedi su muž i žena odvjetnici pa ono imaju dva psa koji laju i ganjaju se po cijeli dan, normalo da ću radije slušat glazbu. Upravo laju za nevjerovati.
2016 07 31
Fashionstore zasto policiju nisi zvala? Ne bi joj ja otisla nema sanse. Mora da si u podstrani bila
2016 07 31
na nekim plazama redari nocu pokupe sve rucnike sto ljudi ostave...pa takvi nek ostavljaju svaki dan rucnik...
2016 07 31
A redari ocito ne rade svoj posa svugdi. Sve ovisi o gradu i opcini. U splitu i okolici im je bitnije lovat po gradu ljude koji setaju u kupacem i opominjat i naplacivat kazne. Al tribala bi se napravit pametna i ic u setnju u kupacem pa kad dodu rec im da na plazi nema mista. Psmtr
2016 07 31
> volimshoping21: > uzas,ista stvar u makarskoj i baskoj vodi..ostavljaju 2 satora 5 rucnika i suncobran i nema ih 5 sati..inace konflikte sa nadrkanim babama rado prepustim decku😂 Ovakve situacije moj dečko prepušta meni... :') :')
2016 07 31
Inače, prošle godine je bilo napisa po novinama kako komunalci skupljaju ručnike i to ostavljanje nije regularno. Slažem se da navedenim, povest neku mrgu od frenda/dečka da priupita babu u čemu je problem. Poštujem domorodce ali i kužim da ih ima svakakvih. Ove godine smo bili često na jednoj mini plaži gdje su samo domaći dolazili... dok smo mi uredno skupljali svoje smeće, iza njih je ostajalo hrpa opušaka svaki dan... pa majku mu, ako ne čuvaš to gdje si svaki dan u godini kakav primjer daješ nekom turistu ? Kreštava djeca su poseban slučaj... kamp je bio miran i tih dok predzadnji dan nisu došli drečavi purgeri :') :') Srećom predzadnji dan, da ne bi morala i ja na nekoga zakreštati ,:)
2016 07 31
Auu babetina, hajde da je privatna plaža pa štiti svoje.. Ali ovo, o bože.. Drugi put se molim te nemoj dati otjerati, traži osobnu i prijeti policijom jer to ne smije radit. Evo i ja sam sad ljuta ko pas :/
2016 07 31
Nema smisla! Eeee vezat lancem potpisanu lezaljku ,:( To je sve zbog novca, da ga nema od turista, odnosno da nema turista nebi se to radilo, trudili bi se i oko tudjih gostiju jer ce mozda doci iduce god.tebi. A ovako je navala tolika da se zna da ce gosti uvijek doci, pa mozes biti drzak i podvaliti bilo sto losije od ocekivanog (mislim na sobu,app, ima i toga).
2016 08 01
> sonja90: > Nema smisla! Eeee vezat lancem potpisanu lezaljku ,:( > To je sve zbog novca, da ga nema od turista, odnosno da nema turista nebi se to radilo, trudili bi se i oko tudjih gostiju jer ce mozda doci iduce god.tebi. A ovako je navala tolika da se zna da ce gosti uvijek doci, pa mozes biti drzak i podvaliti bilo sto losije od ocekivanog (mislim na sobu,app, ima i toga). Sonja moja i gosti vise nisu ludi ,da uzimaju dva puta ono sta je neprikladno i neuvjetno.Ali bahati i zatucani .....ostaju isti i tu nema puno pomoci.Ipak svijest se budi i svi dobro dosli u nase app. a ZAJEDNICKO more :)
2016 08 01
> cici1950: > > sonja90: > > Nema smisla! Eeee vezat lancem potpisanu lezaljku ,:( > > To je sve zbog novca, da ga nema od turista, odnosno da nema turista nebi se to radilo, trudili bi se i oko tudjih gostiju jer ce mozda doci iduce god.tebi. A ovako je navala tolika da se zna da ce gosti uvijek doci, pa mozes biti drzak i podvaliti bilo sto losije od ocekivanog (mislim na sobu,app, ima i toga). > Sonja moja i gosti vise nisu ludi ,da uzimaju dva puta ono sta je neprikladno i neuvjetno.Ali bahati i zatucani .....ostaju isti i tu nema puno pomoci.Ipak svijest se budi i svi dobro dosli u nase app. a ZAJEDNICKO more :) e, tu smo pogodili u sridu. more je naše, i nije ništa više njihovo nego tvoje ili moje. kad bi se tu svima utuvilo u glavu, mislim da bi prblema bilo značajno manje.
2016 08 01
Baš si me sjetila, nama je nedavno jedna "gospođa" na Šoderici (kod KC) rekla da izvolimo pomaknuti auto jer je tu njeno mjesto za sjediti (auto je bio parkiran gdje i svi ostali auti), na što je mm rekao da je auto tu parkiran cijeli dan i da nikom nije smetao i da može ona se smjestiti pola metra dalje, da bi gđa rekla da neka ga izvoli maknuti jer mi nismo iz KC i ne možemo tu parkirati, ako ne želimo zvat će nekog. ??????????? :@ Vještice stare.
2016 08 01
> Vickili: > Baš si me sjetila, nama je nedavno jedna "gospođa" na Šoderici (kod KC) rekla da izvolimo pomaknuti auto jer je tu njeno mjesto za sjediti (auto je bio parkiran gdje i svi ostali auti), na što je mm rekao da je auto tu parkiran cijeli dan i da nikom nije smetao i da može ona se smjestiti pola metra dalje, da bi gđa rekla da neka ga izvoli maknuti jer mi nismo iz KC i ne možemo tu parkirati, ako ne želimo zvat će nekog. > ??????????? :@ Vještice stare. ma daj. ne znam je li prestrašno ili presmiješno.
2016 08 01
Evo kad vec pisete, mene je jedna razljutila jako. Stala na minut i pol doslovno na parking pred njenom agencijom da pokupim pizzu. A ona sjedi u kaficu, pije kavu i pusi i mase mi da ne mogu tu, pokazem joj da cu se minut zadrzat, stvarno nema gdje, ona ga nastavlja mahat i negodovat okolo. Pokupim vec gotovu pizzu i prolazeci kraj kafica (sve u 20metara) ona se drsko prodere "Mi tu radimo!!!" A ja ni 5 ni 6 "Pazite samo da se ne preradite " i udaljavam se i skuzim da policajac sjedi stol do njenog i smije se! Skuzim si Aha poznat vec "slucaj" :D A da sam isla u agenciju, bilo bi med i mlijeko garantiram, to se vidi po osobi..nikad ne znas s kim imas posla. Cici svaka cast na pozitivi, znamo gdje cemo ;)
2016 08 01