Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

Pa i dovela bi susjedovu grdosiju, umjesto da jutarnje kakanje obavi na livadici nasadila bi ga lijepo da se olakša u hladu. To je 2 kg govana,smrada se neće rješit nikad x-)
2016 07 31
Hahahhahaha Definitivno izbjegavanje plaze vikendom ...uzas blagi....a sta nas tek čeka ovaj petak ...praznik...a Jojjj ...nemos šlape stavit a ne ručnik ...a maca sebi hlad rezervirala 🐷🐷🐷
2016 07 31
i treba joj bas to i napraviti ...osveta se servira hladna 😜
2016 07 31
Te babe na plazi su izmakle kontroli. Ja i frendica na plazi pricamo ,sve ok.., malo dalje od nas baba odjednom se digne i pocne vikati na nas "ocete prestati pricati" i pocne vriđati moju frendicu, pocne joj govoriti da je idiotkinja, svasta nesto. Evo ne znam stvarno :'(
2016 07 31
> lprimozi: > Te babe na plazi su izmakle kontroli. Ja i frendica na plazi pricamo ,sve ok.., malo dalje od nas baba odjednom se digne i pocne vikati na nas "ocete prestati pricati" i pocne vriđati moju frendicu, pocne joj govoriti da je idiotkinja, svasta nesto. Evo ne znam stvarno :'( A ima vas brate koje ne pricate nego neartikulirano krestite da vas cuju preko granice. Izbijate zuto iz uva blago receno.
2016 07 31
Tako je, primitivci se tako ponasaju i tome nema lijeka, ali zato treba zadrzat dotojantvo ,ne micat se i zvat policiju.Na pomorskom dobru nema vlanika .S mora sam, sve vidim ali ponekad gustam stavit rucnik tamo di neko misli da je njegovo.Ne brini to san ti ja isto dozivila od susida (ajmo rec primitivca i bolenika) bilo je odavnoooo a ni danas ne mogu prezalit sta san se makla.Vise me niko nikad nije dira a kamenje bacam kad me zulja haha! Dalmatinka sam i imam jezik ,,ali znam za kulturu i postovanje svakog gosta.Ne sekiraj se, to je samo jedna mala skola u zivotu :") :)
2016 07 31
Istina je da se neki ljudi deru na plaži ali isto je mogla reći dajte cure malo tiše a ne se odma derati i govoriti prijateljici da je idiotkinja. Cici,hvala.
2016 07 31
U Makarskoj su ove godine bili redari pa nije bilo rucnika navecer ni rano ujutro. Po pitanju ovoga ja se sklonila nebi, pustila bih je nek zove. Primjetila sam da su ti starosjedioci vrlo drski i bahati prema tudjim musterijama i potencijalnim svojim ukoliko su popunjeni, a kada nisu med i mlijeko. Malo prebahato i pitam se dokad ce biti tolika navala..ne sumnjam da ce uvijek biti turista ali mislim da nece uvijek toliko, trebali bi misliti o tome. Mada moram reci da sam ove god.imala izuzetno dragu (prema svima) gazdaricu, ali sam srela neke druge kojima je smetalo zaustavljanje kraj njihove kuce i na minutu.
2016 07 31
Godinama su redari barem u tucepima...cak su jedne godine branili pomidore i punjene paprike lubenice...zbog male djece ...valjda puno osa ...Iako ja nemam problema nikad kad dođemo jer kraj osmog početak devetog već se sve raščisti ...mir božji 😉
2016 07 31
Nisam seljanka da se derem po plazi tako da molim lijepo :") Takoder doticna je mahala srednjim prstom kad smo odlazile s plaze tako da nema se sto dodati
2016 07 31
Ma nije to uredu...ručnici ..tko je to vidio ?!!! to za zaustavljanje je svugdje isto...galama odmah...al ok ako je njegova zemlja možeš rec kulturno..ali ima iznajmljivača posebno u malim mjestima nikad nitko nije bio u posjedu niti vlasnik ili je vlasnik u Australiji ali oni si uzimaju za pravo da je to zemljište njihovo za njihove goste ...samo sto kuburu ne izvade i pucaju 😤
2016 07 31
Bože sačuvaj, ajoooooj svašta, serija. U slučaju da je došla policija obje bi zaradile prijavu za remenečenje javnog reda i mira. To znam iz iskustva.
2016 07 31
Sta da?😱
2016 07 31
Onda bolje da nije zvala...neka joj se osveti sa susjedovim psom😜I njegovom kilom 💩
2016 07 31
i ja sam nekada bila tako fina i pristojna i pametnijipopuštava. i uvijek izvukla deblji kraj, pa sam se fino izlječila od toga! ukratko, neće paliti niti pseće govno niti močenje niti išta slično, jer dotičnim nekulturnim seljačinama ti ručnici, šatori, ležaljke i svemirski brodovi služe samo za čuvanje mjesta, ne za korištenje. ali, kreni i sutra i pošteno se posvađaj. povedi prijatelje, bilo koga, snaga j u grupi. i bez imalo ustručavanja je prijavi policiji, možeš ih i sada nazvati i ispričati točno što se dogodilo. znaš i adresu. nemoj šutiti niti slučajno, nisi ti kriva, niti si išta progrešno napravila, jednostavno se nisi snašla, ne očekuješ baš takav bezobrazluk na plaži. ali sada, hladne glave i smireno, sve lijepo prijavi policiji i komunalnom. ljetos sam se dvaput posvađala oko stvari oko kojih bih inače odustala. jednostavno ponekad moraš.
2016 07 31