Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

Zaradila sam prijavu ni kriva ni dužna, ja sam zvala policiju zbog slićne situacije. Da ostala sam u čudu, ali tako je! Bolje je da nije zvala, budući je to javno mjesto., kada su dvoje ili više upetljani u neku svađu, svima se piše prijava kako sam i navela "remećenje javnog reda i mira" i to je to!
2016 07 31
Dobro je znati ...
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Istina je da se neki ljudi deru na plaži ali isto je mogla reći dajte cure malo tiše a ne se odma derati i govoriti prijateljici da je idiotkinja. Cici,hvala. Tko kaze da je bilo odmah. Mozda je trpila revanje satima il danima. Mozda je lijepo zamolila prvo. Mozda nije. Mozda je ispalila i osvrnula se na sadrzaj kojim je protiv svoje volje cijepljena. Neki ljudi masno plate mrvu odmora na suncu i moru..neki dodju u potrazi za slusateljstvom..ne moras sutit al ne kresti i ne revi i sve 5. A mozda je ljubomorna na prijinu liniju i boju pa se istovarila ko zadnja ludjakinja na nju ni krivu ni duznu.
2016 07 31
> zakrpa: > Zaradila sam prijavu ni kriva ni dužna, ja sam zvala policiju zbog slićne situacije. Da ostala sam u čudu, ali tako je! > Bolje je da nije zvala, budući je to javno mjesto., kada su dvoje ili više upetljani u neku svađu, svima se piše prijava kako sam i navela "remećenje javnog reda i mira" i to je to! Prijavu za sto
2016 07 31
Zvala sam policiju zbog iste stvari ili slične kako god. Policija nije slušala mene ni suprotnu stranu, uzela nam je osobne i napisala prijavu za remećenje javnog reda i mira. Gle poanta je da sam bila u pravu, ne bi inače zvala policiju, da sam znala što će se desiti nebi nikad više. Eto tako je to! Pa ne pada mi napamet zvati nikad više, jednostavno popustim i odem.
2016 07 31
Mene je zicarosica murjaku koji je bio u blizini i kojeg sam pozvala kad mi nije dala proci cestom optuzila da sam ju udarila. Prijave nije bilo jer je desetak ljudi bilo u blizini za posvjedocit da niceg slicnog nije bilo. Zato su posvjedocili da vuce dijete u zicaroske pothvate i proslijedjena je institucijama koji se takvima bave. Svi se micu ludjacima. Upravo zato si ti i takvi i dozvoljavaju to sto si dozvoljavaju. Ne bih se munji poput ove s rucnikom il one s flipanjem prsta makla s plaze i dala zajebavat dok ne udje u zapisnik za sve bajadere ovog svijeta. Pa nek skupljaju prijave. Vrlo brzo..nakon samo dvije tri takve bi se jako dobro vidjelo tko je tko i cime si dane popunjava Pa nek placaju globe svaki put kad prdnu u tudjem smjeru.
2016 07 31
Hahahahah Cipelitza i meni smeta kreštanje,stvarno jako. Kad se dovikuju s jednog kraja plaže na drugi ili kad djeca neobuzdano urlaju. Nisam se nikad usudila prigovoriti baš zbog toga,jbg,ipak je sezona,gužva je,ne mogu ja zabraniti nekome da glasno priča. Istina je da nas odmalena uče da se od luđaka maknemo. Meni je prvi instinkt maknuti se. Onda oni misle hej,nitko mi ništa ne može i mogu što hoću,jer se normalni ljudi uglavnom povuku.
2016 07 31
> mirnaz: > i ja sam nekada bila tako fina i pristojna i pametnijipopuštava. i uvijek izvukla deblji kraj, pa sam se fino izlječila od toga! > ukratko, neće paliti niti pseće govno niti močenje niti išta slično, jer dotičnim nekulturnim seljačinama ti ručnici, šatori, ležaljke i svemirski brodovi služe samo za čuvanje mjesta, ne za korištenje. ali, kreni i sutra i pošteno se posvađaj. povedi prijatelje, bilo koga, snaga j u grupi. i bez imalo ustručavanja je prijavi policiji, možeš ih i sada nazvati i ispričati točno što se dogodilo. znaš i adresu. > nemoj šutiti niti slučajno, nisi ti kriva, niti si išta progrešno napravila, jednostavno se nisi snašla, ne očekuješ baš takav bezobrazluk na plaži. ali sada, hladne glave i smireno, sve lijepo prijavi policiji i komunalnom. > ljetos sam se dvaput posvađala oko stvari oko kojih bih inače odustala. jednostavno ponekad moraš. Ne brini. Na to mjesto ionako dolazi samo ona,jer je potjerala sve ljude. I to je jedino mjesto s malo hlada na plaži. Govno joj ne gine. Neće biti na ručniku,nego lijepo ispod ručnika. Kad se govno na plaži uhvati za šljunak,toga se smrada nemoguće rješiti. Pa će gospođa isto u sunce kao i mi ostali,osim ako ne želi smrditi na pseće govno. Moram to napraviti sutra,pojest ću se inače :')
2016 07 31
Nemoras kera setat..samo skupi jutarnje umjetnicko djelo i fino ga rasporedi. Ispod rucnika. Da ne skuzi kad sjedne :')
2016 07 31
Jos je lipse gledat kad dovedete partnera malo jace kontrukcije i malo viseg glasa :) tad ti nadobudni podviju rep.Fala bogu moja uvala je postala puno europskija nego prije i svi se postujemo donekle.O miru svog gosta brinem ja a bome i ne treba mi vise.Svijest je proradila i u konacnici mi zivimo od zadovoljnog gosta svi.Cure uzivajte jer more je nase zajednicko bogatstvo.Ne bojte se nikog a najmanje prijave ako ste u pravu.
2016 07 31
Lijepo ga utrljati x-) x-) x-)
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Lijepo ga utrljati x-) x-) x-) Ona ce odradit "presanje". Tek tad ce popizz* Tako i Iprimozl moze rijesit onu s tikom u srednjaku ruke. Kad tad ce joj se pripisat pa ce morat u more.. :')
2016 07 31
> cici1950: > Jos je lipse gledat kad dovedete partnera malo jace kontrukcije i malo viseg glasa :) tad ti nadobudni podviju rep.Fala bogu moja uvala je postala puno europskija nego prije i svi se postujemo donekle.O miru svog gosta brinem ja a bome i ne treba mi vise.Svijest je proradila i u konacnici mi zivimo od zadovoljnog gosta svi.Cure uzivajte jer more je nase zajednicko bogatstvo.Ne bojte se nikog a najmanje prijave ako ste u pravu. Lajkujem kako razmisljas cici. Skroz!
2016 07 31
Vjerujem ti, nisam ti ja baš za svađanje općenito, radije popustim i svojim putem. Jednom sam imala sudar na raskrsnici, moguće sam u zadnji tren prošla kroz žuto. O.k, znala sam da sam kriva. Pazi sad ovo, policija je došla nakon 20-tak minuta i jedan od nji je ispred sudca rekao da je vidio da sam prošla kroz crveno, nije bio tu a vidio je i to se uzima kao vjerodostojan doakaz"jer kao policiji se mora vjerovati" Mislim ono, jesam kriva, ali zašto laže bez potrebe. Živimo u državi koja je živo rasulu u svim segmentima tako da je bio još jedan slučaj kada je policajka preskočila ogradu kuće u kojoj živim i tvrdila da nije. Porta ulaza je bila zaključana. Ona je ta koja je u pravu., rekla je da sam joj ja otključala a nisam. To su moja par samo iskustava. Gle policija je uvijek u pravu, na žalost uvjerila sam se i njima ne vjerujem niti "pod razno" Na kraju najbolje je ne ulaziti u nikakve sukobe, ali to isto nije lako ali svakako je bolje.Osobno iznimno mrzim laž i nepravdu i drmne me to u srce. Kada odustanem imam svoj mir, poradi toga ja savijetujem da je nabolje ništa. Nitko nije vrijedan živciranja, objašnjavanja, hodanja po sudnici, dovođenja svjedoko. Ne može se ostat ravnodušn, ovako odustajanjem može, vjerujte da može.
2016 07 31
Ma kakva svadja. Fino ignor i o svom poslu na svom rucniku. Kakvo objasnjavanje..pa takvima je to svrha cijele scene. A jok. Pustit ih da arlaucu i fino snimat.. il cak ni to..ignor ubija te i takve. Il odes dalje pa im tad zazoves murju i ispricas da maltretiraju ljude po plazi..ima nacina.. Nije mi jasno zakaj ti je murjakinja preskakala ogradu. Dafaq?
2016 07 31