Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta sam ko pas

A jbg cipelitza,da sam ko ti to bi napravila. Uvijek mislim da znam reagirati u kriznim situacijama ali kad se nešto dogodi redovito se povučem i poslije se mrzim. Ah.
2016 07 31
> FashionStoreSt: > A jbg cipelitza,da sam ko ti to bi napravila. Uvijek mislim da znam reagirati u kriznim situacijama ali kad se nešto dogodi redovito se povučem i poslije se mrzim. Ah. Nemas se koga ni cega bojat.
2016 07 31
Nisam se čak ni prepala koliko me je bilo sram. Svi su gledali,slušali a ona je bila glasna ko sam vrag,derala se da sam nekulturna i samo sam htjela što prije nestati. To je valjda i htjela. Mama je bila u moru,došla je tek pred kraj,kad sam ja već pokupila ručnike. I ona je rekla da bi zbog prijetnji trebale zvat policiju al smo eto rađe odlučile zaboravit i otić na ručak. I sad mi krivo,jbg,mislila sam proći će me,al ne prolazi me jer znam da nisam dobro reagirala i da će ona sutra opet tako nekome.
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Nisam se čak ni prepala koliko me je bilo sram. Svi su gledali,slušali a ona je bila glasna ko sam vrag,derala se da sam nekulturna i samo sam htjela što prije nestati. To je valjda i htjela. Mama je bila u moru,došla je tek pred kraj,kad sam ja već pokupila ručnike. I ona je rekla da bi zbog prijetnji trebale zvat policiju al smo eto rađe odlučile zaboravit i otić na ručak. I sad mi krivo,jbg,mislila sam proći će me,al ne prolazi me jer znam da nisam dobro reagirala i da će ona sutra opet tako nekome. Fino uzmes mob i snimalica. I ne prekidas zenu dok mudro zbori, naravno. Jab ju na jebito metila odma al odma :') Mos ti nju prijavit i sad. Fino zazoves murju i naravno, bez straha, ostajes anonimna, u smislu da ona ne dobiva tvoje podatke, ispricas sta svakodnevno ljudima radi. Nek ju malo odu smirit. Ak je u munja modu, nek njima histerizira pa ce jos globu popit.
2016 07 31
Strasno...sta si umišljaju stari domoroci...sad mi frendovi kazu da su negdje ručnici gorili prije dan dva...isto tako ostavljeni preko noći...ali ostavili gosti pa domaći zapalili...pa to je pomorsko dobro koliko znam nemoze biti u ničijem vlasništvu ...
2016 07 31
Da,vjerovatno bi javna sramota ionako bila bolje rješenje nego da dobije prijavu. Ja ne mogu vjerovat da se neko uopće usudi ponašati ko šerif. Ko si ti da uzmeš komad zemlje i rezerviraš ga.Uvijek mislim da takvi ljudi postoje samo u serijama. Najjače mi je bilo kad je rekla meni je ovdje kuća i ovo je praktički moje. Cijela krmeljava,tek se dignula, s kavom u ruci. Od muke nije mogla podnijet da mi sjedimo u hladu a uopće nije ni došla s namjerom da se okupa. Da mi nismo tu došle,stala bi kući još satima.
2016 07 31
> volimshoping21: > uzas,ista stvar u makarskoj i baskoj vodi..ostavljaju 2 satora 5 rucnika i suncobran i nema ih 5 sati..inace konflikte sa nadrkanim babama rado prepustim decku😂 Haha i ja muzu. On je tu glavni :D
2016 07 31
Ja bi je prijavila ...zapravo bi ponovo otišla tamo sad ...sutra...i opet isto napravila ...snimač pripremi...i zapapri joj:..
2016 07 31
> Sanja8888: > Strasno...sta si umišljaju stari domoroci...sad mi frendovi kazu da su negdje ručnici gorili prije dan dva...isto tako ostavljeni preko noći...ali ostavili gosti pa domaći zapalili...pa to je pomorsko dobro koliko znam nemoze biti u ničijem vlasništvu ... Ne samo domoroci. Vlasnik lanca trgovina i kioska je uz dva rotvajlera godinama branio plazu ispod svoje kuce. Nimalo privatnu. A onda skoncao malo u novinama.
2016 07 31
Defintivno trebam nešto poduzet. Dovest ću joj psa da joj se posere na ručnik i oko njega,da joj to mjesto smrdi narednih dva tjedna.
2016 07 31
Čak sam se koliko sam blesava bila pitala je li možda ona u pravu jer sam dirala njene osobne stvari. Baš sam blentava. To je isto ko da ja stavim luft madrac nasred zebre na raskrižju i prijetim ako ga ko makne.
2016 07 31
> FashionStoreSt: > Defintivno trebam nešto poduzet. Dovest ću joj psa da joj se posere na ručnik i oko njega,da joj to mjesto smrdi narednih dva tjedna. Bice sutra eo ti pedigre konzerva pa setnja do rucnika pa usred plaze povik - tišči arone tišči kako samo ti znaš! :')
2016 07 31
Ma da strasno...sta si ljudi dopuštaju...al volim ja take...fino ih u mozak dok psuju i galame...jedna je cak dobila ponudu od mene apaurina ako joj treba...Hahhaha i muza zvala ...na mob...a muz joj reko ...kako je jel i dalje galamila mogli smo cut na 200 m sta prica ...sama riješi nisam ja se svađao ...hahahha tako da joj se nakraju rugala cjela plaža ...a sad bi vjerojatno i ja galamila...imam 40😂😂😂😂
2016 07 31
Super ideja za psa...i od susjeda povedi isto...da ne prifali nedrk gđi..kad se probudi oko podna 😂😂😂
2016 07 31
I par drugara povedi. Da joj ponude i oni nekaj za smirenje. :') konkretno.
2016 07 31