Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pilonidalna cista

pozdrav cure :D jel koja kad imala problema s pilonidalnom cistom? meni se vec drugi puta pojavila i jako tesko se nosim s tim, doslovno ne mgu iz kreveta, jeste koristile sta iz narodne medicine sto bi pomoglo?
2016 08 02
Operacija??
2016 08 02
pozdrav, možda može pomoći širokolisni trputac, zgnječi se i stavi na cistu, pa on tako izvlači gnoj, ali malo je koristi. ako se ponavlja jedino je operacija efikasna. prošlo je više od 30 g da sam je operirala nakon 4 godine muke i ambulantnog rezanja.
2016 08 02
doktorica nije ni predlozila operaciju nego mi samo antibiotike daje tak da nemam drugog izbora... nikad mi nisu nis rezali jer sam na vrijeme isla pa je pomoglo s tabletama, samo bi htjela nesto sto bi ublazilo bolove dok antibiotici ne pocnu djelovati
2016 08 02
Pa zamoli da ti da uputnicu i odi kirurgu po mišljenje..ako se to upaljuje više puta nema smisla držati..
2016 08 02
Moja frendica odmah operirala,kaze da nije nikad liječila čim se pojavila op
2016 08 02
a jel znate dal se smiju uzimati lijekovi za bolove uz klavocin antibiotike? :/
2016 08 02
Da, smijubse uzimat. I ja pijem trenutno klavocin i brufen za leđa
2016 08 02
Zašto ne operacija? U bolnici si dva dana, lokalna anestezija i oko pola sata operacije ali si i mirna onda, tj jako je mala sansa da ti se ponovi ako ti vec nije uznapredovala
2016 08 03