Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Nescafe Dolce Gusto

Nakon priželjkivanja aparata skoro 5 godina, napokon sam ga dobila na poklon za rođkas... :-) kava mi je odlična, lako rukovanje, e sad imam jedno pitanje..di su najjeftinije patrone za uzet? mislim da konzum ima pakete od 8 komda od oko 40-tak kuna..čujem da bosna i srbija imaju brutalno jeftoine cijene kave za njega, pa eto svaka je preporuka dobor došla...ne mislim pit kavu svaki dan, eventualno vikendom..hvala svima koji se uključe u komentiranje :-)
2016 08 02
Elipso ima akciju 16 kom za 40 kn
2016 08 02
to sam vidjela, super onda...hvala :-)
2016 08 02
Tako i ja uzmem samo onu za crnu kavu...mislim da ima 2 vrste samo. A mlijeko ovako dodam sama. Tako dobijem 16 kava za 35-40 kn. Manje vise je svuda ista cijena. Ja na snizenju uhvatim da je 35...jednom sam mislim u konzumu nasla da je 30. Sva ostala pakiranja su 8 plus 8, tj kava plus mlijeko (ili slicna izvedba).
2016 08 02
16 komada jedan paket ili kako? Inace je svuda 40kn pa ti biraj hoces kutiju sa 8kava+8mlijeka ili 16kava bez mlijeka kao sto je Intenso npr. Znam da je povremeno u Intersparu akcija na 30-ak kuna sve snizene, druge akcije nisam srela, svida cijena ista nazalost.
2016 08 02
Inace, kava je top :P
2016 08 02
Da, kava je za bogove kak se kaze. Al ja si ju rijedje malo priustim. ;)
2016 08 02
Mozes kupiti na ebayu patrone koje sam punis kavom....kasnije samo operes i koristis ponovo...
2016 08 02
I ja ga dobila lani za rockas 😀 Najjeftinija opcija ti je kupit 16kom samo crne i sama dodas mlijeko jer ono 8+8 nije isplativo. Vecinom su cijene od 35-40kn. U konzumu znaju imat akciju po 25kn ali moras redovito gledat jer ode odmah. Uglavnom kava je brutalna no imas i opciju sama napraviti i nije bas neka razlika. Nasla sam turorial na jubi tubu kako ustedjeti. Uglavnom odrezes jednu crnu kapsulu na pola i jednu bijelu i to punis sa instant kavom...ja kupim franckov cappuccino i savrseno..a imas i na ebayu za naruciti kapsulu/e koje mozes koristiti vise puta tj dok god ih ne rasturis jer su plasticne i ako s njima baratas kako treba bit ce ti dugotrajne. No dobro te kapsule punis sa nescaffeom ili kojom god instant kavom kao i ove uradi sam i to je to. :)
2016 08 02
Nisam bila u Trstu od 6 mj znam da ima tamo sigurno ali neznam sad cjenu ...
2016 08 02
moze neko linkat di se uzmu te patrone sto se siluju dok ih ne iskidaš ? cijene su stvarno gospodske ko i sama kava, ja sam danas nasla za 35 u kauflandu
2016 08 02
Frendica uzela na Aliju za 6 dolara 3 kom dakle 40 tak kuna Koji aparat imaš automatski ili poluautomatski? Ja pikiram drop ali je prepreskup
2016 08 02
Evo poslala mi link, kaže da su dobre, i ona ima piccolo ko ti Ne znam ako sam dobro iskopirala i da li radi
2016 08 03
ok, sad ja imam pitanje. kad kupis te...s kojom kavom punis?
2016 08 03
Pa s instanticom...
2016 08 03
1 2