Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povrat poreza

Zna li netko da li šalju preporučeno, treba li potpisati kad stigne? Jer promijenila sam 4 adrese u zadnjih godinu dana, ne znam jesu li dovoljno pametni da mi pošalju na zadnju..
2016 08 13
Treba potpisati :D
2016 08 14
ej...jel dode rjesenje bezobzira imate li pravo ili ne ...na pravo povratka..ili ako ne...u tom slucaju ne dode nista ili sto...jer meni je poveci kao pisao iznos..da povrat...a nisam dobila nista...nit rjesenje ni nis....pa me zanima mozda nemam pravo?:S
2016 08 14
Ni ja nisam dobila nikakvo riješenje a brine me još jer sam imala prošle godine prekid radnog odnosa na par dana; primjerice, petak sam završila sa jednim poslom, a srijedu iduću počela raditi na drugom radnom mjestu. Sve mislim da će me tih par dana zaštopati i da ne budem dobila povrat..
2016 08 15
lolypop, koliko je meni poznato, rješenje stiže samo ako porezni obveznik ostvaruje neko pravo na povrat poreza, ili je pak dužan uplatiti razliku poreza. Ako nema svote za povrat ili uplatu, nema ni rješenja.
2016 08 16
ja sam dobila danas povrat, iz kutine sam..
2016 08 16
ja ga dobila i to 49 kn,ahahahahhahah :P
2016 08 16
rain90, ajde bar za kavu :)
2016 08 17
1 2