Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ellaone day after pilule?!

Zanima me ima li ko iskustva s ovom tabletom? Jel neka od vas popila za vrijeme plodnih dana i jel djelovala? Ne trebaju mi sad puste kritike i pametovanja kako je to hormonska bomba i kako nije zdravo nista od toga, ja to znam i toga sam svjesna al sad sta je tu je, trebaju mi samo komentari cura i zena koje su imale iskustva s EllaOne. Hvalaa 😊🙌
2016 08 08
Ne ide to tako.ellaOne nije abortivna tableta nego odgada ovulaciju.dakle,korisna je samo ako je problematican odnos bio PRIJE ovulacije,meni su rako rekli u ljekarni i ginekolog mi je to isto ponovio.ako je ovulacija vec nastupila,ellaOne je potpuno beskorisna i besmisleno je platiti 200kn i popiti je iako kazu da nije stetna i da nema nuspojave.savjetujen posjet ginekologu,a ako je to sve "frisko" ni ginekolog ne moze nista znati/vidjeti tako rano pa nema druge nego sacekati.to Vam je moje iskustvo od prije 2 mjeseca.prokrvarila sam tocno po kalendaru,ali dotad nisam mirno spavala zato ubuduce budite OPREZNIJI,to je sve sta mogu reci.sretno :) P.s.postoji i abortivna tableta,u RH mislim samo u rijeckoj bolnici da je imaju odnedavno,ne moze se ni kupiti ni dobiti na recept nego se popije pod lijecnickim nadzorom i onda ona mislim 14 dana(uz nuspojave)"rjesava problem"
2016 08 09