Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Igre prijestolja!!

Kapulicu mu, još ću se i nagovorit, a taman odgledala cijelu seriju..
2016 08 09
> TcOriginal: > Ja sam ih citala. Imas ih 7 knjiga...od 700 do 1500stranica...knjige se ne mogu usporediti sa serijom, serija je prazna i dozlaboga vise su isfurane teme...ova sezona i prosla su iz jedne knjige; pretjerali su sa izmisljanjem...procitaj knjige radije, neces pozaliti <3
2016 08 10
> EzriZlo: > > Majalike: > > Kojeg havajčanina?? > > A jel ima daljnja radnja, baš me zanima šo dalje ide, ne bih ispočetka, nije mi fora kad znam > Majooo pa kako ne znaš Jasona Momou? Khal Drogo > 8-) Tako je, Khaal :P
2016 08 10
Maa znaaaaaam, al opčinio me Dario.. A šta ću.. A oba od plavojke, ja mogu samo plakat--((( A i ovi jadan je brzo ošo...
2016 08 10
Ja pratim :D Slažem se s Ezri, ova sezona je meni koma :/
2016 08 14
A meni koja nisam čitala je ok...al pliz ako koja može ako zna reći ima li napisana daljnja radnja ili je sve ekranizirano?
2016 08 14
Kjut majca!!
2016 08 14
Nije napisana, Vjetrovi zime tko zna kad će izaći. Ali slobodno možeš čitati ispočetka jer je u seriji dosta toga izbačeno, neki likovi su spojeni u jednog i sl. Ja sam pročitala svih 5 (dakle nije 7 nego 5 knjiga-neke su zbog dužine izdane u 2 dijela ali to je 5 knjiga) ali kad uhvatim vremena mislim da ću ponovo. A ako ti se ne da čitati možeš gledati fan theories o tome što će de dogoditi na youtubu, to mi je postalo zabavnije od same serije :D ali to ti nece biti tako zabavno ako nisi pročitala knjige.
2016 08 15
Hvala puno LucijaMartina ...
2016 08 15
1 2