Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kupujem /tražim tema - prijedlog

Prvo, molim da se ne postavljaju nikakve potražnje na temu jer će ista biti obrisana. To nije njena svrha. Jučer sam tražila temu da objavim svoju potražnju, pa primjetih da je objavljena prije 2 dana, a potražnji na njoj samo 20. Dvadesetak objava u 2 dana je mizerija kad vidimo koliki je broj krpičarki, vjerujem da ima puno ,puno više potražnji ali mnogi su obeshrabreni išta potražiti na taj način jer iskreno, ne bi ju ni pogledala da meni nešto ne treba... Sad, nakon 3 dana objave ima 26 potražnji... Zar ne bi bilo zgodnije da se prikzuje u nedavnim temama? Ista stvar sa rasprodajama i zamjenama. Aukcije su tema za sebe.... istina, ima i aukcija, ali pošto nisu u nedavnima ...( ma ni ne moraju biti jer se kokodakalo protiv toga ,:) ) Dakle... pošto nisu u nedavnima, naredalo se tamo osim aukcija ; rasprodaje, sniženja, sve po 5kn, vrišteće selidbe i zamjene.... haos :') Et' ... toliko... ja bi bar kupujem/tražim i rasprodaje, (a može i zamjene) u nedavne ako je moguće....
2016 08 09
Slazem se!
2016 08 09
i ja se slažem
2016 08 09
točno :)
2016 08 09
Bilo je to u nedavnim temama kao i aukcije, pa je ponovno "sakriveno". Mislim da nema nikakve koristi kukanjem za tim, jer ni zadnji put kad smo to trazili se nije promjenilo.
2016 08 09
Potpisujem!
2016 08 09
nije loše, i ja sam za! :)
2016 08 09
I ja sam za! :)
2016 08 09
Znam ovčice, znam, ali kuknjavu malo ispucam pa mi je lakše :') Evo ženska je na kratko objavila temu 1+1 gratis i kupih dvoje savršene hlače za 70kn sa uklj poštarinom. Vjerujem da je stavila i RASPRODAJE, ali nisam vidjela jer mi ni na kraj pameti nije vidjeti ima li neka nova tema i što se nudi.
2016 08 09
I mene zivcira to što su tako krasne i potencijalno korisne teme nezamjetne...nitko tamo ne ide.
2016 08 10
I ja sam za,al bojim se uzaludan vapaj :)
2016 08 10
U nedavnima mogu biti ako ih otvaram svaki dan, a otvorim ih svaka dva ili tri dana upravo zbog toga jer po njima ima jako malo postova!
2016 08 10
Moj prijedlog je da se aukcije o forme u kategoriju aukcije sa funkcijom bidova. Također, trebala bi postojati opcija pod artiklom, kao što je zamjena, rasprodaja, mislim da bi se sa time riješio problem 'nevidljivih' rasprodaja. Tako kad bi tražili artikle koji su na akciji, u tražilici označili rasprodaja ( kao što je zamjena) i olakšale si potražnju. i još nešto, pod-kategorije su očajne...npr. hlače... ima sportske, jahačke, joga, tajice... a što je sa poslovnim hlačama, kratkim hlačama, itd..? Prepuno nepotrebnih i bez smislenih pod-kategorija....
2016 08 11
> Admin2nd: > U nedavnima mogu biti ako ih otvaram svaki dan, a otvorim ih svaka dva ili tri dana upravo zbog toga jer po njima ima jako malo postova! zato i je slab odaziv kad ih nema u nedavnima. Ok je svaka 2-3 dana, ali vjerujem da bi bile posjećenije nego sad. Pa kad me nema po nekoliko dana na forumu prevrtim bar 3 stranice nedavnih, radije nego nepreglednu početnu str foruma.
2016 08 11
> CocoBandicoot: > Moj prijedlog je da se aukcije o forme u kategoriju aukcije sa funkcijom bidova. Također, trebala bi postojati opcija pod artiklom, kao što je zamjena, rasprodaja, mislim da bi se sa time riješio problem 'nevidljivih' rasprodaja. Tako kad bi tražili artikle koji su na akciji, u tražilici označili rasprodaja ( kao što je zamjena) i olakšale si potražnju. > i još nešto, pod-kategorije su očajne...npr. hlače... ima sportske, jahačke, joga, tajice... a što je sa poslovnim hlačama, kratkim hlačama, itd..? Prepuno nepotrebnih i bez smislenih pod-kategorija.... Baš sam se i ja zgrozila neki dan jer nema poslovnih hlača a nema ni sakoa?? Pa sako nikako ne ide ni pod kaput ni pod jakna
2016 08 12
1 2