Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

incizija ciste

pozdrav curke :D eto ako se sjecate moje prosle teme za pilonidalnu cistu, na hitnoj mi je napravljena je incizija te ciste, e sad, sto je tocno incizija, sto su oni ucinili, i zanima me sto ja smijem, sto ne, i sto mogu raditi, odnosno sto ne smijem da ne ugrozim opravak
2016 08 10
Suosjećam. :D To ti je rez. Mijenjati sterilnu gazu, naravno paziti da je čisto i to je to. Ja sam normalno hodala i sve, ali imala u vidu da je ipak rana. Čistit će se danima. Išla sam na kontrole pa mi sestra sprejala (ne pamtim naziv lijeka) da brže zaraste. :)
2016 08 10
Samo su ti razrezali da iziđe saržaj, tako su meni upaljeni urasli nokat kad je bio narasto ko kapula doslovno...previjala, antibiotici i to..doduše u mene je kasnije bilo još goblena..al da te ne plašim..uglavnom se smiri-))
2016 08 10
ma mene samo zanima sta je tocno, jer jos nisam vidjela jer je to bilo prekjucer i jos je veliki zavoj gore haha ugl, hvala cure :D
2016 08 10
I, jel sigurno za one slabijeg zeluca? :P
2016 08 10
Nije, prilično ružno izgleda. :D Imam ožiljak dan danas, no ja sam imala 2 puta operaciju pa... :D
2016 08 10
odlicno, znaci bit ce mi zabavno, a kolko dugo treba da zaraste?
2016 08 10
Pa ja nisam baš gledala svaki dan, tek toliko da provjerim kako zarasta :) Trebalo je dugo, sigurno 3 tjedna i više. Meni, ne mora značiti da će i tebi. Mislim da je potpuno bilo gotovo tek za mjesec i pol do dva.
2016 08 10