Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak paket

Bok cure! Zadnjih tjedan dana imam baš problema s njima, za jedan paket obiđem tri kioska i nema S paketa, jedva nađem jedan s M i pošaljem, a danas niti to. Ne dobivaju nove niti im se da baviti s time, koliko mi se čini. I danas mi je teta na kiosku rekla da će se izgleda ukinuti opcija slanja paketa.. Je li to točno?
2016 08 11
Ma nema šanse, to im je pol zarade, na mojim friško dobili sve veličine kutija
2016 08 11
ja sam isto neku dan slala i isla na 3 tisak niti jedan nema s paket nego mi m uvale i naravno vise platim.nekako mislim da cu prekinut slat pakete jer unazad 3 puta kako saljem nikad nemaju s
2016 08 11
Također ni kod mene nisu imali zadnji put kad sam slala pa se prodavačica zainatila i poslala kuvertom ;)
2016 08 11
Cure, zapakirajte tanje stvarčice u neku staru omotnicu ili zamotajte u deblji papir tako da se ne vidi, u obrazac upišite da šaljete katalog i pošaljite u tisak kuverti! Sasvim je dovoljno velika za većinu majica, košulja pa čak i hlača. Mene tete na kiosku ništa ne pitaju a jeftinije za slanje...
2016 08 11
pa nema ni koverti! :') :')
2016 08 12
@AnahitS, ja sam to radila, dugo sam slala u kuvertama svu tanju odjecu.. Medutim, vec dva mjeseca uopce ne salju kuverte na TAJ kisok :O Nekad mislim da namjerno ne salju, jer su primjetili da saljem odjecu u kuverti? a na drugim kioscima koji su mi blizu rade zene-azdaje koje zaviruju u vrecicu i prijete da moraju gledat sto se salje u kuverti
2016 08 12
meni nekad daju, nekad ne, ovisno tko radi taj dan evo kod zadnjeg slanja ni tu nisu imali S, ja taman dobila paket i morala poslati, žena mi lijepo izvadila stvari iz paketa i u njega stavila moje što šaljem, pogulila stare naljepnice i oznake i preko toga nalijepila nove. malo sam bila zabrinuta oko toga, al ona kaže " ma sve to može", tako da eto, kako kod koga. p.s. ja sam i dalje zabrinuta za taj paket, i na iglama dok ne dođe na odredište :s
2016 08 12
> Sandrlje: > @AnahitS, ja sam to radila, dugo sam slala u kuvertama svu tanju odjecu.. Medutim, vec dva mjeseca uopce ne salju kuverte na TAJ kisok :O Nekad mislim da namjerno ne salju, jer su primjetili da saljem odjecu u kuverti? a na drugim kioscima koji su mi blizu rade zene-azdaje koje zaviruju u vrecicu i prijete da moraju gledat sto se salje u kuverti ma nije zbog tebe, jednostavno ih više ne šalju ni na moj kiosk, već mjesecima. Navodno ih je neka engleska firma kupila ( dio tiskovih poslovnica) pa rade preustroj... tu sam info dobila na dvije lokacije jučer dok sam tražila S pakete... dobro da sam i M našla... ,:)
2016 08 12
šta će onda fakat ukinut tisak pakete ili?
2016 08 12
to za engleze je i meni teta rekla, da izgleda da će ukinuti pakete
2016 08 12
Ne vjerujem da će ukinuti, nego mi se čini da će poskupiti... :@ :@ :@ :@ Bila sam većeras na kiosku i umjesto one njihove navijačke kutije imala je žutu M i veli da joj izbacuje 25kn za M paket.... a pošto je imala još par navijačkih, premjestila mi je u njih i tada naplatila 20kn... te stare su dakle još 20, a kakomi se čini nove 25... Katastrofa!! Tko će opet stajati u redu na pošti?? :'( :'( :'( :,'(
2016 08 12
e da , i kod nas u Dugom Selu, S paketa ni za lijek, a M samo na jednom!! ]:(
2016 08 12