Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Usluge (VIP članstvo, Posebni artikli)

Danas sam uplatila preko mobitela za uslugu Posebni artikli. Utipkala broj mobitela na krpicama, posalala dobiveni KOD s mobitela na web stranici krpica, a kad je došao povratni kod koji sam trebala upisati na stranicama krpice - nije prolazio. Izbacilo me sa stranice te sam ponovno trebala platiti iznos. Račun na mobitelu mi je terećen. Kako riješiti ovaj problem? :|
2016 08 17
Da li ste primjetile bolju prodaju..za posebne artikle..i vip članstvo..iskustva??
2016 08 17
Draga ni sama neznam kako svoj rjesiti?plaćeno mi je vip članstvo i ništa!!! Poslala sam mail😓> minnie07: > Danas sam uplatila preko mobitela za uslugu Posebni artikli. > Utipkala broj mobitela na krpicama, posalala dobiveni KOD s mobitela na web stranici krpica, a kad je došao povratni kod koji sam trebala upisati na stranicama krpice - nije prolazio. Izbacilo me sa stranice te sam ponovno trebala platiti iznos. Račun na mobitelu mi je terećen. Kako riješiti ovaj problem? :|
2019 01 27