Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Nepoznat e-mail ???

Večer curke :) Naručila sam stvarčicu s interneta, i moram poslati neke dodatne datoteke selleru na email koji glasi: ***.*@yxfa.net .... Kakav je to mail? Tražila sam po internetu i bacilo me na neku japansku stranicu a ja tamo nemam račun niti razumijem išta da bi ga mogla napraviti... Možda sam ja krivo stisnula na tu stranicu il nešto? Poslala sam poruku i selleru dva puta al ne odgovara na poruke ,:( Moram poslati to u čim kraćem roku, plizz pomagajte :,'( :,'( :,'(
2016 08 21
otkuda si naručivala?možda je seller iz japana/kine/koreje?
2016 08 21
> maJa2015: > otkuda si naručivala?možda je seller iz japana/kine/koreje? Piše da je iz Hong Konga... Poslao mi je poruku ranije kad sam naručila, a onda sam mu ja postavila pitanje da li ima neki drugi mail ili da li mu mogu poslat sliku preko tih poruku na ebayu pa nije odgovorio, pa sam mu još jednu poruku poslala al opet ništa ,:(
2016 08 21
obično odgovore u roku 24 sata,a možda je "automatski sistem" odg. na poruke pa u biti "pišeš" sa kompjutorom. bez brige odovorit će. :)
2016 08 21
> maJa2015: > obično odgovore u roku 24 sata,a možda je "automatski sistem" odg. na poruke pa u biti "pišeš" sa kompjutorom. > bez brige odovorit će. :) Hvala :)
2016 08 21
Ne znam jesam ja malo spora u glavi pa ne kužim ,:) , ali zašto mu ne možeš poslati mail na tu adresu?
2016 08 22
Ne, ne, pitam zašto ne možeš poslati poruku na tu adresu?
2016 08 22
Jesi uspjela onda poslati? :)
2016 08 22
Pomogla mi frendica, iak ni ona nije baš 100% sigurna dal je poslano na pravu adresu :') Nadajmo se da je :P
2016 08 23
Pa zar nisi samo trebala tu adresu upisati pod primatelja? Ja sam tebe zapravo skužila da misliš da trebaš imati račun na toj stranici da bi mogla slati, npr sa gmaila na gmail, sa hotmaila na hotmail, sa yxfa na yxfa :')
2016 08 23
Ne, ne to, nego meni na mojem gmail-u nije mogo pronaći adresu, pa smo preko maila od frendice poslala :)
2016 08 23
Ahaaa ,:) a dobro, bitno da si uspjela poslati
2016 08 23
inače, moja preporuka ti je da sve razgovore vodiš preko ebaya. imaš mogućnost i uploadati slike. čisto ako iz nekog razloga bude problema..
2016 09 04
> poleirish: > inače, moja preporuka ti je da sve razgovore vodiš preko ebaya. imaš mogućnost i uploadati slike. čisto ako iz nekog razloga bude problema.. Nakon što se javio prodavač, pitala sam da li mogu poslat tamo sve kaj treba, reko je da ne, sve ide preko maila :/
2016 09 04