Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nestajanje povratnih

da kao sto je jacica rekla "kak ti meni tako i ja tebi..mislim da je uredu iza svake suradnje napisati povratnu ma kakva ona bila nije bitno .. uvjek se moze napisati par rijeci .mislim ako se mogu pisati pisma po forumu sto je par rijeci kao znak zahvale i preporuka , neke cure se stvarno ogluse na ostavljanje povratne i ako je dobiju to govorim iz iskustva , nekima sam i pobrisala i pitale su me zasto :') rekla sam im otvoreno zasto sam obrisala , jedna curka mi je i rekla pa sto ce tebi povratne imas ih puno :') :') .. aa sta reci
2016 08 27
meni je ostala povratna od blokiranih
2016 08 27
Ja nisam nista brisala,nisam ni znala da je blokirana dok nisam isla kopati cija fali jer mi nije jasno zasto bi netko tko je bio zadovoljan suradnjom naknadno prestao biti zadovoljan pa sam gledala cija fali i fali njena,otvorim profil,a profil blokiran.gospoda ima sve pozitivne povratne i jos su joj tu,a kategorija "O DRUGIMA" prazna
2016 08 27
Ja opet nemam takav problem vec slican ako se to i moze nazvati problem xd prodala sam par stvari suradnja super prosla ostavim curama povratnu da sam bas zadovoljna kao kupcima i sto se dogovprimo i sve super i da mi jave kad roba stigne, no one medutim ne jave :/ provjerim sifru pise paket preuzet.. nisu mi toliko bitne te povratne, ali slazem se da je ako ste zadovoljni lijepo ostaviti pokoju lijepu rijec, pa da i drugi vide kakve su nam bile suradnje i da se ne boje kupiti poneku stvarcicu.
2016 09 29
Da to se i meni dešava,,volim znati da je paket došao i dali je sve ok,,,ali šta ćeš,,,, ;)
2016 09 29
> jacica: > Da to se i meni dešava,,volim znati da je paket došao i dali je sve ok,,,ali šta ćeš,,,, ;) pa baš to :/, ali eto...
2016 09 30
Malo prije sam dobila povratnu i nije se broj maknio s prijašnjih 167 :( uvijek i ja drugima pišem i oni meni tako da nije stvar s time, ne znam o čemu je riječ, ali sve je već danima u kaosu, nadam se da će uskoro popraviti krpice jer pola toga ne radi kak spada. :')
2016 10 01
1 2