Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

KVALITETNI, DUGOTRAJNI dm PARFEMI -- savjeeeeet :)

Nadam se da ćete izabrati najbolji za sebe!!!!!! Isti parfemi različito pristaju različitim ljudima. Od nekih parfema cijenjenih kolegica s posla se naprosto gušim i nemam zraka. Neke žene misle da je dovoljno kupiti skupi parfem iz najnovije kolekcije i da će odmah svima lijepo mirisati. E pa nije tako. Znala sam sići s tramvaja zbog nekog parfema. Jedan me čak tjerao na povraćanje, a najgore iskustvo je bilo s Opijumom. Ta, inače jako draga kolegica, otišla je, na moju sreću, u mirovinu. No danima poslije prostor je "mirisao" na nju. Čudno, s muškim parfemima nemam takav problem. Također je grozno kad se u nekom prostoru pomiješa nekoliko parfema. ja imam jako osjetljiv nos i hoću pobjeći kroz prozor. Jedna je pak kolegica prodavala nekakvu kozmetiku iz kataloga i svaki dan imala je drugi tester. Nekada je posve neizdržljivo sjediti više sati blizu osobe čiji ti parfem ide na živce. No nekada me zna oduševiti parfem kojem zapravo ne znam naziv. Glasam za neki osvježavajući parfem koji miriše na čistoću! Ne znam što vi mislite i slažete li se x-) barem s nečim od ovog..
2016 08 31
Slažem se da isti parfemi različito pristaju različitim ljudima. Nekome možemo neki miris preporučiti, a osoba koja kupuje mora se voditi po tome da taj miris isproba i ako joj se svidi-tek onda ga kupi. Ukoliko kupi parfem samo zbog poznatog imena i jer ga većina ima, kao što je Chanel, Hypnotic Poison, itd. postoji mogućnost da na kraju to neće biti to. Iskreno, pri odabiru parfema ne pazim da li će miris smetati kolegici sa posla ili prijateljici na kavi . Jer ta ista kolegica ili prijateljica možda neće paziti na stvari koje meni smetaju, tipa kad zapale cigaretu u mom prisustvu, žvaču i rastežu žvakaču itd itd. Parfem biram za sebe i to onaj koji mi se svidi. Ne prilagođavam parfem da se drugima sviđa. x-)
2016 08 31
> KreativnoSelo: > > Ametista: > > Meni Lacoste pour femme EDP niš nije drzao :/ pa nakon pola sata ispario je....ali inače jedan od dražih mirisa.. Carolina Herrera VIP 212 da svakako!! traje cca 5-6 sati , i D&G the One EDP aaaa najbolji parfem za mene! Armani Code i Hypnotic poison previše su isfurani ,nedavno sam potrosila Versace crystal noir EDP za moj gušt isto odličan i drzi cca 5 sati... > Potvrđujem za Versace. :) Također za Versace :D Upravo koristim crystal noir...osjetim ga i više od 5 sati :)
2016 08 31
Onaj tko voli sun od jil sander...drži i drži :D
2016 08 31
Probala Insolence...:/ Majko mila kako mi je bilo muka od tog parfema.:( A kolega na poslu i još par kolegica vele da im je najjjjbolji ikad..ne kuzim. :'(
2016 08 31
Insolence edp <3 Volim ga već godinama, ali recimo edt mi uopće ne odgovara. Al sve je stvar ukusa, zato treba probat prije kupnje. A veliku ulogu ima i koža, neki parfemi na nekima tako fino mirišu, a na drugima budu grozni.
2016 08 31
Oplakala sam na ovo fl.oz, pardon :') :') D&G The one, na meni ostaje i poslije tuširanja, fakat je dugotrajan! No ovo što gea kaže, ovisi puno o koži. The one na mojoj mami smrdi, ali baš smrdi, dok na meni miriši. A chanel 5 pak na meni smrdi, a na mami miriši. Eh, tko će ga znati :D
2016 08 31
> gea1508: > (parfum, edp, edt, edc) šta je edc? :D Koja je razlika između parfum i edp?
2016 08 31
> SaraKedavra: > > gea1508: > > (parfum, edp, edt, edc) > šta je edc? :D Koja je razlika između parfum i edp? Eau de cologne ilitiga po naški kolonjska voda :D U koncentarciji je razlika, parfum (nekad ga označavaju kao extract) imaju najveću koncentraciju mirisne esencije, edp ima nešto manju.
2016 08 31
Halo! Kod mene može te kupit luksuzni parfem u boci od 500ml. Boca je direktno iz tvrtke proizvođača parfema. Pogledajte na mom profilu.
2019 11 23
1 2