Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

kad bi dobila na lotu

da dobijete hrpu love na što biste je najprije utrošili?
2016 09 01
Otplatila majci sve dugove, i momentalno pozvala radnike da srede njezin stan.. da napokon može uživati u zasluženoj mirovini ;)
2016 09 01
kako svaki mjesec krpam kraj s krajem, kad bi vidjela toliko love, vjerovatno par dana nebi znala za sebe ;)
2016 09 01
uhhhh...kupila bi si auto, neki terenac i uplatila putovanje, starcima bi dala dosta, a sestri otvorila ordinaciju...eto za svakog ponešto :-)
2016 09 01
kupila kuću da nisam podstanar
2016 09 01
Ovisi o kom iznosu pričamo :P
2016 09 01
Kupila bih mali stančić da nismo više podstanari......:) 40 kvadrata i bila bih sretna da ja i dijete imamo svoj mir! :)
2016 09 01
Otisla bih na plasticne operacije. Lol. I kupila nadzornu opremu. Za svaki segment života.
2016 09 01
Prvo bi promijenila plombe :') haha A onda klasika: starcima otplatila dugove, sredila kuću, kupila apartmančić na moru, kupila auto Ali da, ovisi o kojoj cifri pričamo?
2016 09 01
Prvo bi se napila :') :') :') :') :') :') :') :') sredila si kuću, otišla s suprugom na zasluženi odmor ,na naša predivna Plitvička jezera, naravno malo dijeci , malo mami dala bi novaca , ali ne igram loto tako da neću dobit ništa. :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 09 01
Iskreno često razmišljam o tome iako ne igram loto haha :') :') Npr., ja nebih nikome rekla da sam dobila na lotu već bih prvo sve svoje prijatelje zamolila da mi posude novce, neku svotu npr 5 tisuća kn. Od tih prijatelja možda bi mi dvoje posudilo novce (kako to već ide u današnje vrijeme) i onda bih onima koji su mi pomogli ja dala ili pomogla novčano od tog svog dobitka na lotu...isto bi napravila i sa rodbinom. x-) :)
2016 09 01
> SonjaSpoljaric: > kako svaki mjesec krpam kraj s krajem, kad bi vidjela toliko love, vjerovatno par dana nebi znala za sebe ;) a i to što kažeš.. lažem. prvo bih si otišla po par pivca, sjela i razmišljala šta ću dalje :P
2016 09 01
Otplatila bih sve kredite i podijelila ostatak obitelji i prijateljima. Sve ostalo imam i od plaće bi se dalo lijepo živjeti. 😉
2016 09 01
ma pivica mi je za taj slučaj prelagana, možda duplu medicu da da prije dođem k sebi, pa tek onda vidjeti šta dalje, al puno je želja, tu nema kraja :P
2016 09 01
Ako cemo iskreno..ako je bas bas veliki dobitak u pitanju kupila bih manju vilu na moru :D Za iznajmljivanje 2-3 apartmancica :D i meni jedan of course za uzivanje. Bila bih fer, domaće turiste nebi derala lol :D Ako bi ostalo novaca stančić garsonjeru u Njemačkoj, Austriji ili dalje za ne daj Bože. Autic bi skroman uzela za cca 10 milja eura, da ne upadam u oci. Ako bi jos ostalo jahticu, ako ne..jet ski :') I da, povratnu kartu za V.Britaniju..bas mi zelja :P Ajme kako je lijepo mastat... :") x-)
2016 09 01
1 2 3