Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zara parfem sličan Versace Crystal noir?

Helou ženice : ) nekad davno mi je jedna frendica (ne sjećam se koja :D) rekla da u Zari ima parfem vrlo sličan Versace Crystal Noiru, baš onako ful jak i kompletan i da joj jako baca na njega. Znate možda na koji parfem je mislila? Jer sam broke i nemam skoro 300 kuna za novi kristal, a to mi je najdraži parfem : ) Hvalaaaaa :")
2016 09 01
Ako je istina..nije loše za znati :) Evo pridružujem se ovom...najdraži..i sreća da upravo imam full bočicu :D
2016 09 01
Ja znam da jedan zarin (crna bočica) sliči d&g the one... :) nije ful isti, ali ima vjerojatnu notu vanilije i bergamota. :) ovo sam našla na krpicama: Chanel Chance | Zara Collection Woman Viktor and Rolf Flowerbomb| Zara Black Peony Narciso Rodriguez For Her | Zara Rose Dior Miss Dior | Zara Textures Water Lily Dior J'Adore | Zara Rose Chloe Chloe | Zara Silk Thierry Mugler Angel | Zara Texture Lilac Trussardi Trussardi Inside | Zara Woman Chocolate Paco Rabanne Lady Million | Zara Iris Ralph Lauren Glamourous Daylight | Zara White Michael Kors | Zara Woman (gold rose bottle)
2016 09 01
Ovaj što je kao the one je zara black amber :)
2016 09 01
> Brdosuza: > Ako je istina..nije loše za znati :) > Evo pridružujem se ovom...najdraži..i sreća da upravo imam full bočicu :D malo bacam hejt :D @mal(a)a- hvalaaaa :")
2016 09 01
Jesi probala vidjeti u economicu? Oni su vrlo povoljni i rade vjerodostojne kopije parfema 😊
2016 09 01
hmm.. evo guglam i ne mogu nigdje naći cijenu s dostavom :D
2016 09 01
economic parfemi su 40 kuna 20 ml. imaš njihovu službenu stranicu na fb-u: economic hrvatska, mislim da često imaju akciju 3 za 100 kuna... :) pa si malo izvidi
2016 09 01
> anatepavac: > Jesi probala vidjeti u economicu? Oni su vrlo povoljni i rade vjerodostojne kopije parfema 😊 Prijateljica je prije kupnje Crystal noir-a pokušala sa Economic verzijom istog i teško razočaranje doživjela. Na kraju kupila Crystal noir koji vrijedi svake lipe. Pratite na profumino.hr ako ga ne upecate ovdje
2016 09 01
Tnx na info Kreativno :) Samo ga nema na krpama...ne vidim ga u Zari...proizveden 2013...nema ga na netu u prodaji ...
2016 09 01
A još manje je sličan Hypnotic Poisonu :/
2016 09 02
Baš vam hvala na iscrpnim info :) Gea...sličan ili ne...ma barem ako ima notu sličnosti sa CN kupujem...u biti kupujem u svakom slučaju.. Neće ostati :D
2016 09 02
A Zara miris powdery magnolia tako nesto sam nasla..jel istina da on podsjeca na chloe parfem..ovih se dana bas mislim da ga kupim tu na krpicama ima povoljno..
2016 09 02
@bora1990 jako podsjeca, dugo sam ga koristila i cesto su me pitali jel to chloe :)
2016 09 02
> AmberRose: > @bora1990 jako podsjeca, dugo sam ga koristila i cesto su me pitali jel to chloe :) Hvalaaa na informaciji :****
2016 09 03
1 2