Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Besplatno vas masiram...

po mozgu a živciram vas za neke sitnije pare. Radim to s posebnim guštom i predajem se potpuno. :') :') :') :') :') :') :') Petak je, malo se treba nasmijat :') :') :') :')
2016 09 02
> marconipero: > po mozgu a živciram vas za neke sitnije pare. Radim to s posebnim guštom i predajem se potpuno. :') :') :') :') :') :') :') Petak je, malo se treba nasmijat :') :') :') :') ti si već spomenut u negativnom konetkstu na 2 teme.zašto još nisi blokiran ili administrator spava.
2016 09 02
ja? spomenut u negativnom kontekstu? na dvije teme? Možeš li mi molim te lijepo reći zašto... odnosno koji je to negativni kontekst (možda imaš linkove)..... Znači tražiš da me se blokira a pojma nemaš tko sam ja!!!!!
2016 09 02
> marconipero: > ja? spomenut u negativnom kontekstu? na dvije teme? Možeš li mi molim te lijepo reći zašto... odnosno koji je to negativni kontekst (možda imaš linkove)..... Znači tražiš da me se blokira a pojma nemaš tko sam ja!!!!! ne tražim ja već cure koje si tražio da se slikaju u bodijima.gaćicama,najlonkama i sl. teme si sam pretraži. tko si ti?
2016 09 02
Lorena, nije ovo snifko. Bit će da si pomiješala lončiće ;)
2016 09 02
> EzriZlo: > Lorena, nije ovo snifko. Bit će da si pomiješala lončiće ;) cura ga je pod tim imenom prijavila u jednoj temi i c/p razgovora mislim stavila. neznam tko je snifko.
2016 09 02
Kakav faking snifko???? Nikada nisam tražio nikoga da se slika u donjem rublju, halo!!!! WTF!!! Jel vidiš kako je glupo napasti nekoga a nemaš pojma o njemu samo i isključivo na rekla kazala insinuacijama!!! A vidim i tvoj profil je odličan, nula bodova ničega na njemu! Da nisi ti snifko a? Ajd reci koja je to tema!!!
2016 09 02
:') :') :') Cat fight na svakoj temi. Snifko je dobronampoznati muški profil koji voli curke žicat nošeno rublje i sl. Pisali su se eseji o njemu, njegovim fetišima i sl.
2016 09 02
> lorena159: > > EzriZlo: > > Lorena, nije ovo snifko. Bit će da si pomiješala lončiće ;) > cura ga je pod tim imenom prijavila u jednoj temi i c/p razgovora mislim stavila. > neznam tko je snifko. Pomogao bi nam link na tu temu...?
2016 09 02
Da, pomogao bi.... slažem se.... ono fak više i optužbe samo zato kaj sam muško... kaj je ovo faking kalifat i isis???
2016 09 02
> marconipero: > ..... A vidim i tvoj profil je odličan, nula bodova ničega na njemu! Da nisi ti snifko a? Ajd reci koja je to tema!!! Hahahahahaha :') :') :') :')
2016 09 02
Nije lako bubamarcu... ,:)
2016 09 02
traži lorena teme očito, sad bu valjda kopi pejst.... jooooooooooooj kak bum ju nateral da mi se ispriča zbog ovih groznih optužbi.... ajmo objesit muškoga bez da mu sudimo ko nekad kaj su crnce vješali zato kaj im je to bilo zabavno... fak
2016 09 02
Pa obzirom na postotak muške populacije ovdje sigurno da smo zblanuti sa dečkima..il barem onak šokirani??ok, bar ja... jedino ak tražiš curu putem primopredaje..moram reć nice..mudro skroz-)))
2016 09 02
Ma kakvu curu putem primopredaje.... smiješno.... Evo, EriZlo bu mi ovaj vikend složila jednu lijepu narukvicu i onda bum ju kupil, s velkim guštom.... Kaj sad, muško sam pa je to koda si u zološkom vrtu vidio žirafu... bemti...
2016 09 02
1 2 3