Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

foodness shop

Pozdrav cure,zanima me jel netko kupovao tamo,kakve su cijene i tako to? Vidim da ima fora stvari ali nigdje ne pisu cjene
2016 09 05
Bila sam ništa posebno, junk food kao i svaki drugi, samo je ovaj začinjen sa GMO (jep..), ja sam po tome freak i čitam deklaracije kao manijak. A i ne kužim tu pomamu za američkom junk hranom? Kaj ima u tome?, no to sam samo ja.Deklaracija, zdrava hrana freak..ebiga.. Uglavnom bzv...
2016 09 05
Cijene su prihvatljive, jasno više su nego slični proizvodi po dućanima jer nabavljaju na malo. Najbolje ti se uputiti ili pitati na FB ako te zanima nešto određeno. Meni je bilo zgodno probati neke nove okuse, neke stvari sam kupila zbog naziva i tak. Tu više igra faktor novosti i zanimljivosti nego išta drugo. Zašto ti treba magnet za frižider? Il keramička figurica slona? Eto tak, jer ti se oće.
2016 09 05
Znam se nekad zaletit kod njih, ali im roba brzo plane u prvih par dana od kad im stigne posiljka tako da je i tada najveci izbor (treba pratit na fejsu). Stalno se trude nes novo narucit. Cijene su za mene po principu "za jednom probati". Meni je super prvenstveno ako dobe nes kaj su mi prijatelji npr preporucili da su vani probali a u hrv nema za kupit pa eto cisto da probam ili sad zadnje sam vidjela razne umake (frik za zacine i umake, ta sam) koji su popularni vani pa isto cisto radi okusa i za jednom. Limenke male su im po 6,50kn tog sam se nakupovala svih okusa pa znam, ali za ostalo se nazalost ne sjecam tocno.
2016 09 06