Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminkanjee za početnike pomoć

Pozdrav djevojke... Ako netko ima vremena zaljepiti korisne linkove za sminkanje koji su lagani ili ako netko ima savjet nekakav za dati... Moje dosadasnje sminkanje je bilo maskara i rumenilo haha... Hvala unaprijed 😀
2016 09 07
hej, prvo si pogledaj kakav oblik lica i očiju imaš, pa se probaj pronaći u tutorialima kod nekih cura vrlo sličnih crta lica tebi. Bit će ti lakše shvatiti zašto neke dijelove lica istaknuti, a neke ''nedostatke'' sakriti. Prema tome se vodi kod nanošenja make up-a posebno na oči, jer ne stoji nam svima isto. Također se slažem s curama u vezi Lisa Eldridge, odlična je! Nadam se da sam pomogla za početak :)
2016 09 07
> replika01: > hej, prvo si pogledaj kakav oblik lica i očiju imaš, pa se probaj pronaći u tutorialima kod nekih cura vrlo sličnih crta lica tebi. Bit će ti lakše shvatiti zašto neke dijelove lica istaknuti, a neke ''nedostatke'' sakriti. Prema tome se vodi kod nanošenja make up-a posebno na oči, jer ne stoji nam svima isto. > Također se slažem s curama u vezi Lisa Eldridge, odlična je! > Nadam se da sam pomogla za početak :) Eh pa da vidis, u tom smjeru nisan uopce razmisljala.... Hvala puno curkee
2016 09 07