Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

drva za ogrjev

dakle,drage moje krpičarke, lijepo bi molila ako koja od vas osobno ima za prodaju ili može nekoga preporučiti. Naime,svake godine muku mučim sa nekim normalnim i poštenim prodavačima. Ili su drva koma ili pokuša zavaljati za mjeru a zadnji mi vozi već 2 mjeseca i nikako da doveze. Meni ne treba puno, 10m ali želim da su bukva-grab, sa dovozom i normalna cijena. Drva se koriste isključivo za kamin,više za ugođaj i u prijelazno doba. Taj netko bi voljela da mi iz godine u godinu bude redoviti dobavljač. Eto,ako netko može pomoći - super!
2016 09 13
pogledaj po njuskalu ili fejsu u grupi kupujem prodajem trazim mjenjam , tamo sam vidjela dosta toga ili sad ima po pilanama ono u kutijama kao briketi za kamin tona 900kn
2016 09 13
po njuškalu tražila...nema ništa pametno...ovo u kutijama me pilari upozorio da svakako treba ići prvo pogledati jer u sredinu svašta uvaljuju i drva znaju biti ko papir...pogledam u tu grupu na fejsu
2016 09 13
jel mora biti iz gorice? ne znam kak to ide :D Ali mogu dedu pitati, oni već godinama uzimaju od istog stričeka, dostava po dogovoru, cijena normalna, pošteni.
2016 09 13
ma ne mora iz gorice ali što je dalje to je skuplje...ili uopće neće voziti...kažem ti,ja ne uzimam puno i ne isplati se nekome voziti 20km samo 10m...odakle je taj dedin striček?
2016 09 13
Stvarno ne znam, ali vjerojatno karlovac ili okolica, što će reći da se uopće ne isplati onda :/
2016 09 13
ma kakvi...to ne moraš ni pitati...hvala ti na ponudi
2016 09 13
Heej.....mi također kupujemo drva za etažno centralno, svake godine od istog stričeka i stvarno smo zadovoljni. Al i ja sam daleko....u Jaski....i bojim se da bi prijevoz bio ohoho skup. Ako želiš, mogu ga pitati pa javiti sve pojedinosti. :)
2016 09 13
...jucer moja prijateljica kupila mami..isto tako trazila i na kraju nasla u pevecu..
2016 09 13
@Winxica, hvala ti ali to ti se njima ne isplati a bome ni meni...daleko je to @lelap12, po koliko je platila metar?
2016 09 14
Ove godine je za drva dobit prava lutrija...mislim da je cjena u Bauhausu i Pevecu oko 400-500 kn mi smo dali 300 susjed jos čeka imaju puno posla svi prešli na drva do ove godine bilo mozda nas 10 -tak u ulici sad nas je vec brat bratu 40 .nije velika ulica
2016 09 14
300 je ok cijena za bukvu i grab i to bi dala....da,puno je ljudi prešlo na drva zadnjih godina ...meni to nije primarno grijanje, mi se grijemo na lož ulje koje stvarno više nije skupo a i velika je prednost u odnosu na npr.drva...ovo samo startam na početku sezone i nema piljenja,cjepanja,smeća ali je ipak lijepi ugođaj vidjeti vatricu u kaminu...lož ulje je trenutno 4,10kn tako da ako i ne nabavim drva nije mi o glavu ali ipak bi voljela nabaviti par metara drva za kamin... ja npr. za sezonu potrošim cca. 1200 litara lož ulja za 160m2 što iznosi po današnjoj cijeni lož ulja 4.920,00kn. Vjerujem da za toliko kvadrata treba 20m drva...ne znam točno...što bi bilo cca. 6.000,00kn + piljenje= cca. 6.500,00kn..i još sve to skupa spremiti ...tako da se sad prilično izmjenila situacija od prije nekoliko godina i lož ulje je jeftinija opcija
2016 09 14
@Sanja8888, koliko drva ti potrošiš za sezonu i za koliko m2?
2016 09 14
Između 4-5mmalo ..za razliku vjerojatno od tebe mi Smo u stanu od 70m2..svi oko nas sad loze pa su zidovi topli tako da od prošle godine mi je ostao metar cjeli a uzeli smo 5.samo bukvu smo uzeli ove godine prošle godine miješano bukvu i grab.
2016 09 14