Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

pomoć-amater haha

book, treba mi mala pomoć :) već neko vrijeme sam tu na krpicama ali sve što sam prodala je stalo u najmanju kovertu kojom sam slala i to bi me koštalo nekih 13 kn. koliko košta kada šalješ nešto malo veće, tipa neki komad odjeće, torbu ili cipele? :S
2016 09 16
dada, već sam gledala tu i kad bi izračunala na opcijama ''pismo'' ispadne 3.10 kn, na opcijama ''paket'' ispadne 19.60 kn a kad sam slala mi je u pošti naplatila 13.50 kn :S i sad kad me neko pita koliko je poštarina ispadnem glupa (možda i jesam za ove stvari haha) jer neznam ni ja koliko će mi točno naplatiti u pošti kad pošaljem taj paket
2016 09 16
Ovako, biraj preporučenu pošiljku. Pismo je obično slanje-najnesigurnije jer nema potvdre o poslanome, a paket je skuplja varijanta sa potvrdom. Dakle, preporučeno, težina = iznos. Dodatno se može izabrati prioritet, ali nema potrebe ako nije u dogovoru s kupcem ili nije "hitno". Nisam primjetila da išta brže dođe nego samo preporuka. Postoj još i omraženi tjedan CRVENOG KRIŽA (tri puta godišnje), to je još nekih 1.5kn na cijenu. - traje upravo sad , do 21.09. Muka mi je o tome i pisati... prisilne donacije :D Ako imaš gramsku vagu, lako je doći do točne pt . Torbe, cipele je isplativije slati opcijom paketa ako su preko 500g ( cca 18kn) .
2016 09 16
Omraženi tjedan :') Martina, moraš izvagati stvari koje šalješ da bi znala odabrati težinu u izborniku. Ako šalješ malo teže stvari, biraš između paketa i preporuke što ti je jeftinije s obzirom na gramažu. Računaj da će ti za paket još htjet uvaliti "dostavu na vrata" koja je, valjda još uvijek dodatnih 5kn, ali možeš reći i da ne želiš platiti, pa će ju plaćati kupac.
2016 09 16
aha aha, skužila sam hvala puno jer stvarno imam problema s tim :))
2016 09 16
I još nekaj - recikliraj stare koverte, koristi stare kutije koje si oblijepila običnim papirom, ili u konačnici, kupi koverte, ali u papirnici, a ne u pošti jer je povoljnije.
2016 09 16
ahaaa, spašavate cure :D
2016 09 16