Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARANTICAA!

paznjaa ! Molim da se blokira korisnica pikacuuu ! Prevarila je dosta cura koje su joj poslale svoje pakete a ona svoje u zamjenu nije i poslje se vise ne javljaa .. svoju robu nikad ne vidimo i navlacimo se s njom svi vec koliko dugo.. ostali pazite ako idete sta mjenjati jer pakete nikad nece dobiti !
2016 09 22
A nazalost i dalje vara ljude.
2016 09 22
Da... postoje te ženturače koje kontinuirano prave nove profile i varaju :( Odsad uviiiiijek čekirajte crnu listu, bez obzira na povratne, tako da bar malo smanjite vjerojatnost da poslujete s lopovom. Koliko sam skužila, kad god prave novi acc prvo naprave 3-4 pozitivne suradnje (ili ostave laže pozitivne s lažnih profila), a onda opletu po starom. Žao mi je što vam se to dogodilo, probajte kontaktirati ostale prevarene djevojke pa sklepajte neku sačekušu :D
2016 09 22
Haha bas to! Ni one same ne znaju sta ce pa sam zato i otvorila ovu temu. Jako zalosno i sramota za zenski rod. Sto reci...
2016 09 22
Necete vjerovati ali ja sam uspjela iskamciti lovu za "zamjenu" !! Sreca njena da joj nisam blize bila
2016 09 22
Strašno, ne mogu vjerovati koliko takvih neodgojenih ljudi ima! Kao da su nesposobni zaraditi novac na pošten način, valjda su odmalena učeni od strane roditelja da je ok krasti, varati i lagati.... čista patologija, nemam riječi.
2016 09 22
Jos neprihvatljivije sve ovo zvuci kada shvatis da te izvaljalo prakticki dijete od 17. godina.
2016 09 22
Jedako tako, imale zamjenu uz kupnju, za čudo kupljeno je uredno platila,a ali artikl za zamjenu nikada stigao. Uspjela sam iskamčiti lovu kao i Anchy0908. Samo za reći sramota
2016 09 22
Bas sto kaze Brigita Pinter,dijete,strah me pomisliti sta ce biti kad bude starija. Žalim to dijete sto ga ona odgaja. Ja kad sam vidjela na fejsu da je to klinka koja se jos jucer fotkala u skolskoj klupi bas sam poludila do kraja. Bilo je u pitanju "samo" 90 kn ali nisam htjela iz principa pustiti !!
2016 09 22
takoder mene je zafrknila za torbu istu 70 kn...poslala mi staru peglu i stare majce neke umisto torbe,a onda se ispricavala da je falila nesto i da ce vratit novce,a nije ih jos poslala....jadno..meni 70 kn nista ne znaci al radi principaa cu je tlacit sa proukama....
2016 09 24