Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zara Mango

Cure, pokušajte u tražilicu upisati zara mango i pogledajte koliko toga izbacuje. Zašto nitko ne dira takve profile nego se blokira bezveze...
2016 09 26
Je....na nekima ima i po 3-4 različita taga 😂😂😂
2016 09 26
Ja sam isto primjetila, no to je još dobro.Ja sam veliki obožavatelj Desigual brenda, ukucajte to u tražilicu. Dovoljno šta nađem običnu torbicu sa placa pod desigual,pogledajte samo koliko tu ima lažnjaka,a prodaju ih pod originale.Užas.
2016 09 26
tako sam kupila zaru koja nije zara :') mada nije mi ni bitno jer mi se majica svidjela i ok je,ali želim reći da krivih tagova ima za izvoz
2016 09 26
A što reći, evo upravo sam vidjela tagove na oglasu za iPhone 6s (koji btw također kao sam oglas nije dozvoljen), i tagove: zara, parka, čizme 6s mobitel.. Hahahah jer ako je netko odlučio kupit Zara parku, i vidi mobitel usput, sigurno će ga kupit. :') :') :') x-)
2016 09 26
> NinaaNikolina: > Zaboravila sam pohvaliti cure koje kod balerinki stave tag gležnjače jer sigurno ako tražim gležnjače kupit ću njihove balerinke. x-) Hahhahahha
2016 09 26
Ima tema za prijavu krivo tagiranih😜
2016 09 26
Da mi je 50 lipa za svaki zaramango tag i temu na forumu vezanu za to...
2016 09 26
Kad se upise zara mango bershka HM..34str 😡😡😡
2016 09 26
> Sanja8888: > Ima tema za prijavu krivo tagiranih😜 i nicemu ne sluzi. Ili je tog previse, pa se ipak nesto izbrise/blokira ali ne moze sve, ili to nikome nije bitno. Ali je uzasno frustrirajuce kad krenes nesto trazit.. Prode te volja.
2016 09 26
Ma sto reci kad stranice poput Asosa pisu "Wool coat" a otvoris detaljan opis i pise "100%poliester". Realno cijene su preogromne za poliester i poradujem se ajd evo ga donekle normalan i nakon tjeranja oko na svidjanje (jer su bezveze!!!) procitam opis i posizim, da ne kazem nesto gore ,:( Pa sto ocekivat od ovakve stranice, trazim otvorim 4 stranice i odustanem...
2016 09 26
Točno tako sonja90
2016 09 26
> maza_8: > > Sanja8888: > > Ima tema za prijavu krivo tagiranih😜 > i nicemu ne sluzi. Ili je tog previse, pa se ipak nesto izbrise/blokira ali ne moze sve, ili to nikome nije bitno. Ali je uzasno frustrirajuce kad krenes nesto trazit.. Prode te volja. Da, ne brišu se linkane. Ne znam ni ja koji je onda uopće smisao teme kao takve, ali eto. :/
2016 09 26
> Sanja8888: > Točno tako sonja90 ;)
2016 09 26