Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa slikama

Pozdrav, zadnjih nekoliko dana imam problema sa prikazom slika na mojekrpice. Mislila sam da je problem vezan uz neko određeno računalo ili vezu s internetom, ali nije :-(. I od kuće, i sa posla (khm... to je tajna ;-)) mi se fotografije na krpicama ne učitavaju dok ne napravim ponovni reload stranice. Imaju li i drugi korisnici isti problem? Hvala, Kosjenka
2016 09 29
I meni već par dana šteka, moram refreshat 5 puta da bih vidjela slike..
2016 09 29
ista stvar i kod mene, vjerojatno neki bug na krpama :|
2016 09 29
Ja ne mogu ni uploadati više od jedne slike po artiklu, ne mogu kod drugih kliknuti na sve slike, odjednom ne mogu ni lajkati tuđe artikle...
2016 09 29
ja sam 2 dana malo imala krpice pa malo ne,..i nisam mogla slati meilove ,.trajalo je slanje po pola sata
2016 09 30
Ista stvar u kod mene....
2016 09 30
Kod mene doma na wi-fiu ne učitava slike uopće, ni na laptopu ni na mobu. Ne samo slike artikala već i slike u inboxu, profilne i sl. (ne moram ni napominjati da ne mogu NIKAKVE slike uploadati). Sve drugo (facebook, instagra, mail, youtube) mi otvara normalno. Ali zato kad se spojim npr u kafiću onda mi normalno otvara i slike na krpicama. Mislila sam da je nešto do mog neta doma ali očito nije čim nije samo moj problem. Zna li gospoda s održavanja stranice o čemu bi se moglo raditi? :D
2016 09 30
I ja imam isti problem!! Mislila sam da je do mog interneta ali očito nije..
2016 09 30
I meni ništa ne radi.. upravo htjela uploadati slike, ali ništa.. isto mi ne otvara slike ostalih korisnica i tako dalje, da ne nabrajam..
2016 09 30
Vidim da i druge ovo muči. Ovo se događa zadnjih 5-6 dana. Ne da mi uploadati fotke, ne da mi okretati uploadane fotke, moram rifrešati stranicu po pet puta da vidim fotke na njoj, ne vidim tuđe avatare. Netko to rješava ili se računa da će inercija riješiti problem? :")
2016 09 30
Kako se na krpicama prizivaju Admini? :-)
2016 09 30
Učita mi samo jednu sliku artikla i to je to 😔
2016 09 30
Isti problemi...već po peti puta stavljam iste fotke
2016 09 30
Isti problem,jer netko objasnio zašto?
2016 09 30
već dulje vrijeme to traje slike se prikazuju samo ponekad, a i kad se prikažu nemoguće ih je listati kad pregledavaš željenu krpicu (vidi se samo naslovna fotka krpice) osim toga ne radi mi login svaki put i brisanje artikala mi je proradilo tek iz x-tog pokušaja prije su krpice bile tehnički najlošija stranica mog života, s bugovima i kvarovima koji su bili pravilo, a ne iznimka. nadam se da je ovo prolazna stvar i da se neće vratiti ti tehnički zapostavljeni dani, jer ne mogu opisati koliko je to sramotno i ponižavajuće (pitanje hoće mi se ovaj komentar iz prve primiti)
2016 10 01
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija