Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PROMOVIRANI ARTIKLI - nije mi se pojavila opcija "neiskorištene usluge"

Zadnjih dva puta sam uplatila za promociju artikla od jednog dana, no nikada mi se kasnije nije pojavila opcija "neiskorištene usluge":( tako da mi je "aparat" pojeo novčiće.. Između ta dva puta sam uplatila za promociju od jednog dana i sve bilo u redu, no što je s ovim? Da li se to kome dogodilo? Link za "pomoć" također uopće ne radi (?), a tako ni "kontakt" :s
2016 10 03
> Deasigns: > Zadnjih dva puta sam uplatila za promociju artikla od jednog dana, no nikada mi se kasnije nije pojavila opcija "neiskorištene usluge":( tako da mi je "aparat" pojeo novčiće.. > Između ta dva puta sam uplatila za promociju od jednog dana i sve bilo u redu, no što je s ovim? > Da li se to kome dogodilo? > Link za "pomoć" također uopće ne radi (?), a tako ni "kontakt" :s Jeste gledali postavke, i moje usluge? Pa kad kliknete dalje tamo vam je nadopuni novčanik ili nešto tako...
2016 10 03
Mene zivcira sto kupim promociju za sutra i naplati je pod sutrasnjim datumom i sve, a onda udjem da dodjelim artikl i vidim da je promocija artikla TEK ZA OSAM DANA!!! :@ i nije prvi put da se to događa.
2016 10 03
> AntonijaSucic: > Mene zivcira sto kupim promociju za sutra i naplati je pod sutrasnjim datumom i sve, a onda udjem da dodjelim artikl i vidim da je promocija artikla TEK ZA OSAM DANA!!! :@ i nije prvi put da se to događa. hmmm... nisam to primjetila kod sebe, ali opet ]:(
2016 10 04
> AntonijaSucic: > Mene zivcira sto kupim promociju za sutra i naplati je pod sutrasnjim datumom i sve, a onda udjem da dodjelim artikl i vidim da je promocija artikla TEK ZA OSAM DANA!!! :@ i nije prvi put da se to događa. To se i meni događa.....i smeta me..... :s
2016 10 04
A gdje su ti promovirani artikli,to mene muči? Ja sam danas uplatila za jedan artikl i uopće ne vidim gdje se on to promovira jer je skroz zabačen...... :s
2016 10 04