Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko zdravstveno

Super je i Allianz,oni su to uveli nedavno,cijena je gotovo ista kao i Uniqa,jer se gleda po godištu,mlađima je manja premija,zato i kažu već od 45 kn mjesečno,jedino se računi plaćaju odmah i poslika se i pošalje preko njihove aplikacije na mobitelu,oni uplate,tj.vrate novac na tekući račun,dok Uniqa već ima napravljen sistem sa bolnicama i samo daješ na uvid njihovu karticu gdje piše broj police..ne plaćaš ništa,bolnica naplaćuje sama preko Uniqe.U početku je tako imala i Uniqa sa skupljanjem računa,pa se njima poštom slalo i vraćali su novce..sada je puno jednostavnije i mogu reći da sam super zadovoljna.Ove godine sam imala dvije operacije i razna lječenja i nisam plaćala ništa,samo sam im pokazala karticu..eto mislim da sam bar malo pomogla :")
2016 10 07
S time da sam našla i ovo: "Treba istaknuti i kako jedino korisnici Croatia dopunskog osiguranja i HZZO-a dopunskog osiguranja sve troškove liječenja i lijekova plaćaju predočenjem iskaznice. Ostalima iskaznica služi tek za djelomično ili potpuno plaćanje usluga, uz naknadni povrat novca. Na primjer, iskaznica Uniqa dopunskog zdravstvenog osiguranja kao sredstvo plaćanja služi isključivo kod liječnika opće prakse i u ljekarnama prilikom preuzimanja lijekova s A liste." Prema tome bi bilo da samo sa iskaznicama dopunskog osiguranja HZZO-a i Croatia osiguranja ne moraš plaćati svojim novcem troškove liječenja i lijekova, a od svih ostalih plaćaš ti, pa ti refundiraju novac kasnije..
2016 10 07
> SnjezanaCulo: > Super je i Allianz,oni su to uveli nedavno,cijena je gotovo ista kao i Uniqa,jer se gleda po godištu,mlađima je manja premija,zato i kažu već od 45 kn mjesečno,jedino se računi plaćaju odmah i poslika se i pošalje preko njihove aplikacije na mobitelu,oni uplate,tj.vrate novac na tekući račun,dok Uniqa već ima napravljen sistem sa bolnicama i samo daješ na uvid njihovu karticu gdje piše broj police..ne plaćaš ništa,bolnica naplaćuje sama preko Uniqe.U početku je tako imala i Uniqa sa skupljanjem računa,pa se njima poštom slalo i vraćali su novce..sada je puno jednostavnije i mogu reći da sam super zadovoljna.Ove godine sam imala dvije operacije i razna lječenja i nisam plaćala ništa,samo sam im pokazala karticu..eto mislim da sam bar malo pomogla :") Aha, znači i Uniqa je uvela to sa karticama.. To je po meni puno bolje, ne moraš brinuti o novcu u tom trenutku, samo pokažeš iskaznicu i to je to..
2016 10 07
Da sad je puno bolje..hzzo dugo nije dao Uniqi da izdaje karticu,jer su im odmah u svemu bili konkurencija,ali morali su popustiti i sad stvarno ne trebaš imati novce gdje god trebaš platiti,primjer bolnica,ljekarna..
2016 10 07
> hanami: > Po bolničkom liječenju račun ne može prelaziti 2000kn U biti mislim da su ovo mijenjali u zakonu, trebalo bi provjeriti da me ne držite za riječ.
2016 10 07
Raspisale se vi, drago mi je! Hvala puno na pomoći, sad mi je puno toga jasnije. Jedino sam se nadala da polica vrijedi od trenutka sklapanja ugovora, ali da fino su to "politički" napravili.. Ne misli čovjek da će mu zatrebati, bar ja, ma ono kad budem starija onda ću haha.. i onda se sve odigra tako nabrzaka i naplaćaš se i uzv-a i lijekova i svega i .. sad si pametniji. Za Uniqu sam čula da refundiraju novce kasnije na tekući, znači i to je sad riješeno.
2016 10 07
Ja imam preko Croatie, jeste da se čeka 16 dana, isplati se :) > Maleficent80: > Pozdrav, zanima me koje imate i koliko plaćate? Ako odem bilo gdje, npr. u Croatiu sutra ujutro ugovoriti ga, jel mi odmah i vrijedi od tog trenutka ili treba proći neko vrijeme..? > Hitno mi je.. Hvala unaprijed ;)
2016 10 07
:O Ok, hvala....Bogami mi duuugo ništa nije trebalo pa nisam znala.. :s
2016 10 08
1 2