Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje postom i carina-info please

Dakle u ponedjeljak sam poslala paket za BiH...poklon u kojemu su odjeca i origanlne nove suncane RB naocale... Pratim status paketa pa pise da je jutros u Sarajevu i info kaze:Retention reason: awaiting presentation to customs commissioner... Sto to tocno znaci, pretpostavljam da cekaju da ga carinik pregleda... znam da nemam straha za kaznu od laznjaka ali se sad mislim da sam mozda trebala staviti i racun uz naocale.... Ima li tko iskustva sa ovakvim infornacijama...koliko bi se sad paket mogao kod njih zadrzati?
2016 10 07
Neznam kilko je kod njih zanemariva vrijednost.to moras proguglat. Al ak je vrijednost paketa velika oni ju procjenjuju.
2016 10 07
Neznam kilko je kod njih zanemariva vrijednost.to moras proguglat. Al ak je vrijednost paketa velika oni ju procjenjuju.
2016 10 07
Stavila sam vrijednost paketa 1000kn kako bih se zastitila u slucaju da mi paket izgube...nitko me nije upozorio na posti na te vrijednosti i carinjenje... A svejedno i da sam stavila manji vrijednost vidjeli bi nove novcate upakirane naocale pa ne bi imalo smisla da sam stavila 200kn... Koliko bi sad dugo to moglo potrajati...
2016 10 07
Koliko je koštalo slanje tog paketa?
2016 10 07
Oko 165kn...
2016 10 11