Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Gdje nabavljate? haha

Citam jedan oglas, a vidjeh jos slicnih: "prodajem torbicu, identicna originalu, nema razlike, dobije se certifikat, dust bag". Pa kako? Nemam nista protiv i za pohvalu da netko napise da je nesto kopija i takvom cijenom prodaje, al mi nije jasno gdje nabavljaju to da je tako identicno, sa svim potrebnim dodacima. Gledam torbice i sve kao original također imaju dust bag, ali tko zna vise sto je sto hmm..
2016 10 10
> maya789: > Citam jedan oglas, a vidjeh jos slicnih: "prodajem torbicu, identicna originalu, nema razlike, dobije se certifikat, dust bag". > Pa kako? Nemam nista protiv i za pohvalu da netko napise da je nesto kopija i takvom cijenom prodaje, al mi nije jasno gdje nabavljaju to da je tako identicno, sa svim potrebnim dodacima. > Gledam torbice i sve kao original također imaju dust bag, ali tko zna vise sto je sto hmm.. Bosna, Kina.
2016 10 10
> Blliss: > > maya789: > > Citam jedan oglas, a vidjeh jos slicnih: "prodajem torbicu, identicna originalu, nema razlike, dobije se certifikat, dust bag". > > Pa kako? Nemam nista protiv i za pohvalu da netko napise da je nesto kopija i takvom cijenom prodaje, al mi nije jasno gdje nabavljaju to da je tako identicno, sa svim potrebnim dodacima. > > Gledam torbice i sve kao original također imaju dust bag, ali tko zna vise sto je sto hmm.. > Bosna, Kina. a znam to, al ovo da se i cijela "oprema" uz to dobije, to mi je novo :P
2016 10 10
I ako netko zna kako uopce prepoznati original pokraj te vrhunske kopije. Npr fejms furla metropolis
2016 10 10
> maya789: > I ako netko zna kako uopce prepoznati original pokraj te vrhunske kopije. Npr fejms furla metropolis mislim da ima na youtube ,klasika šav,slova,koža i sl..
2016 10 10
Da,ali ipak se uvijek vidi po nečemu da je kopija....
2016 10 10
> maya789: > I ako netko zna kako uopce prepoznati original pokraj te vrhunske kopije. Npr fejms furla metropolis Vidi se iz aviona. Oni sta furaju fejk misle da drugi ne vide ko sta ne vide oni.
2016 10 10
> cipelitza: > > maya789: > > I ako netko zna kako uopce prepoznati original pokraj te vrhunske kopije. Npr fejms furla metropolis > Vidi se iz aviona. Oni sta furaju fejk misle da drugi ne vide ko sta ne vide oni. Uzivo se sigurno vidi da, iako mozda po slikama neke kopije izgledaju isto kao originali. Ahh
2016 10 10
Kaki bozji certifikat za kopiju?
2016 10 10
> cipelitza: > > maya789: > > I ako netko zna kako uopce prepoznati original pokraj te vrhunske kopije. Npr fejms furla metropolis > Vidi se iz aviona. Oni sta furaju fejk misle da drugi ne vide ko sta ne vide oni. Točno! 8-)
2016 10 10
rede kinezi i cerftfikate
2016 10 10
Je, 100% fake, certificirao Sun Tze :D
2016 10 11