Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

lažni ili pravi vjernici

> lovekrpice55: > Ja sam vjernik ,ali crkva 0 bodova > Ne volim crkvu i u njoj nisam bila neke 2 godine,idem kada moram tipa..krizme..vjenčanja...itd.. ajme pa otkuda svima vama te negativne. I jako ružno od vas sudjelovati u nagradnoj igri i onda ne poslati poklon,jako ružno.
2016 10 11
Uvodno pitanje je malo nespretno postavljeno, nije to torba da možemo govoriti o tome je li prava ili lažna (ha, i tu je vrlo teško nekad znati). Vjera je subjektivna stvar nekog pojedinca, a ne toga u kojem redu sjedi, kad je došao i je li bio na misi. Svaki čovjek ima sumnje i nedoumice o tome kako je došao na svijet, kako sve fukcionira i gdje idemo. To je velika nepoznanica za ljudski rod, usprkos velikom napretku tehnike i znanosti u ovom stoljeću.
2016 10 12
Otvaranje teme o vjeri, svaki put vrlo skakljivo
2016 10 15
škakljive su mnoge teme, ako tako gledamo o mnogočemu se nebi govorilo 8-)
2016 10 15
Kad je u pitanju vjera ,ljudi najostrije napadaju, to sam primjetila tako da uopce ne potezem takve teme ni sa kim vise ,ali slazem se s vama u potpunosti ;)
2016 10 15
tema se ustvari nije toliko odnosila na vjeru koliko na ljude koji se okreću kako vjetar puše, to je bila poanta, ajde daj ti ovdje jednu dobru temu a da nitko ne napada, ajde pliz <3
2016 10 15
Moram priznati da nemam osjećaj da se bilo tko poklao na ovoj temi. Možda mi nešto promaknulo. :P
2016 10 15
Govorim opcenito a ne o ovoj temi :)
2016 10 15
Iprimoz, alo? Dugo si tu i znaš da ovdje može izbiti treći svjetski rat oko poderanih gača. :D Nema pravila. :D
2016 10 16
> ComeStai: > Moram priznati da nemam osjećaj da se bilo tko poklao na ovoj temi. Možda mi nešto promaknulo. :P Nije, ali dosta su naružili Sonju da gleda po crkvi iako ne bi smjela :) :') Zločesta jedna. Zločesta!!! x-)
2016 10 16
briga me, ja sam imala potrebu da o tome pričam i šta mislim,kome krivo kome pravo, a sve ove današnje vjernike kad pitate kako to sada vjernik reći će vam da su bili u zabludi, baš svi, ajmo im vjerovat ;) ;) ;) ;) ;)
2016 10 16
:') :') :') :')
2016 10 16
1 2 3 4