Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim vas pomoć!

> cipelitza: > > Aprilia125: > > Slažem se apsolutno.Ja sam bas sitna,dakle stanem gore i u xxs,cak znam kupiti nešto i na dječjem odjelu.Ali skladno sa mojom visinom,visoka sam 170cm. > Primjecujem da neopjevana osim sta na ostecen predmet za koji sama istice kako je ostecen al ne tocno koliko..lupa cijenu vecu od kupovne. I ne zna razliku izmedju biker i military djira. Al nek je ona napisala 2 glave. > Ne sekiraj sve..svi znamo razliku izm dj robe i robe za odrasle. Ova sta je uvalila tuniku dj 8icu zeni je tumacila da rukave more nosit ko 3/4. > Doduse..zeni kojoj je mj dana slala par obuce placen 250kn izgovarala se dae sestru ostavio muz pa ne salje jer je u soku. To u pauzama kad nije slala jer je putovala. Bas onak..puna ideja.. pa kad je poslala nije poslala par nove obuce koji je placen vec slucajno par posve razvaljene obuce. Za koju tvrdi da je super .. jedva nosen..aha..par godina po krsu i lomu uzduz rvacke obale :') > Na aukcijama ju blokiralo i obrisalo. Da,cijena joj je isto fina, bome 😀 Ali žena zna cijeniti svoju robu 😂 Kako kaze 'valjda znam sta sam ti poslala' 🔫 I jos kaze vratit ce mi trenerku,koja je 60kn,a ja njoj jaknu od 200kn i to je to 😃Htjela sam joj izaci u susret i eto izasla sam,bome fino 😃 Ali neka,neka joj bude.Samo mi zao da druge prevesla tako. Strasno 😂 Istodobno bi se i smijala i plakala od zalosti.Ne znam samo dal' su takve osobe toliko bezobrazne ili imaju neki psihicki poremecaj 😕
2016 10 15
> Primjecujem da neopjevana osim sta na ostecen predmet za koji sama istice kako je ostecen al ne tocno koliko..lupa cijenu vecu od kupovne. I ne zna razliku izmedju biker i military djira. Al nek je ona napisala 2 glave. > Ne sekiraj sve..svi znamo razliku izm dj robe i robe za odrasle. Ova sta je uvalila tuniku dj 8icu zeni je tumacila da rukave more nosit ko 3/4. > Doduse..zeni kojoj je mj dana slala par obuce placen 250kn izgovarala se dae sestru ostavio muz pa ne salje jer je u soku. To u pauzama kad nije slala jer je putovala. Bas onak..puna ideja.. pa kad je poslala nije poslala par nove obuce koji je placen vec slucajno par posve razvaljene obuce. Za koju tvrdi da je super .. jedva nosen..aha..par godina po krsu i lomu uzduz rvacke obale :') > Na aukcijama ju blokiralo i obrisalo. Pogubila sam se ... jel to ova ista što je Apriliu zavaljala?
2016 10 15
> Nocturama: > Ja na dječjem odjelu u zadnje vrijeme kupujem grudnjake. > Dno dna, znam. :'( > Ali divni su pamučni i nemaju žice ni košare ni sintetike ni spužve ni ičega ni ništa išta nego samo najmekši i najflafastiji pamuk svijeta. Ona c&a organic linija. Divota. Preporodila sam se. <3 Nisam znala da na dječjem prodaju grudnjake? Korisna informacija za mene <3
2016 10 15
> Nocturama: > > Aprilia125: > > Slažem se apsolutno.Ja sam bas sitna,dakle stanem gore i u xxs,cak znam kupiti nešto i na dječjem odjelu.Ali skladno sa mojom visinom,visoka sam 170cm. > Ja na dječjem odjelu u zadnje vrijeme kupujem grudnjake. > Dno dna, znam. :'( > Ali divni su pamučni i nemaju žice ni košare ni sintetike ni spužve ni ičega ni ništa išta nego samo najmekši i najflafastiji pamuk svijeta. Ona c&a organic linija. Divota. Preporodila sam se. <3 ❤ nije to dno dna..Dno dna je kad nemas sta stavit u takav grudnjak,kao sto ja nemam 😂 zato moram uzimati sa sto vise spuzve 😊😌
2016 10 15
Ovo je katastrofa od jakne....i da...poneka stvarcica se da upiknut na djecjem odjelu,ali bas se u jaknu nagurat...tesko....
2016 10 15
> Aprilia125: > > Nocturama: > > > Aprilia125: > > > Slažem se apsolutno.Ja sam bas sitna,dakle stanem gore i u xxs,cak znam kupiti nešto i na dječjem odjelu.Ali skladno sa mojom visinom,visoka sam 170cm. > > Ja na dječjem odjelu u zadnje vrijeme kupujem grudnjake. > > Dno dna, znam. :'( > > Ali divni su pamučni i nemaju žice ni košare ni sintetike ni spužve ni ičega ni ništa išta nego samo najmekši i najflafastiji pamuk svijeta. Ona c&a organic linija. Divota. Preporodila sam se. <3 > ❤ nije to dno dna..Dno dna je kad nemas sta stavit u takav grudnjak,kao sto ja nemam 😂 zato moram uzimati sa sto vise spuzve 😊😌 Ma snađeš se, uzmeš one silikonske umetke i sama ga napuniš ;)
2016 10 15
> Aprilia125: > > cipelitza: > > > Aprilia125: > > > Slažem se apsolutno.Ja sam bas sitna,dakle stanem gore i u xxs,cak znam kupiti nešto i na dječjem odjelu.Ali skladno sa mojom visinom,visoka sam 170cm. > > Primjecujem da neopjevana osim sta na ostecen predmet za koji sama istice kako je ostecen al ne tocno koliko..lupa cijenu vecu od kupovne. I ne zna razliku izmedju biker i military djira. Al nek je ona napisala 2 glave. > > Ne sekiraj sve..svi znamo razliku izm dj robe i robe za odrasle. Ova sta je uvalila tuniku dj 8icu zeni je tumacila da rukave more nosit ko 3/4. > > Doduse..zeni kojoj je mj dana slala par obuce placen 250kn izgovarala se dae sestru ostavio muz pa ne salje jer je u soku. To u pauzama kad nije slala jer je putovala. Bas onak..puna ideja.. pa kad je poslala nije poslala par nove obuce koji je placen vec slucajno par posve razvaljene obuce. Za koju tvrdi da je super .. jedva nosen..aha..par godina po krsu i lomu uzduz rvacke obale :') > > Na aukcijama ju blokiralo i obrisalo. > Da,cijena joj je isto fina, bome 😀 Ali žena zna cijeniti svoju robu 😂 Kako kaze 'valjda znam sta sam ti poslala' 🔫 I jos kaze vratit ce mi trenerku,koja je 60kn,a ja njoj jaknu od 200kn i to je to 😃Htjela sam joj izaci u susret i eto izasla sam,bome fino 😃 Ali neka,neka joj bude.Samo mi zao da druge prevesla tako. > Strasno 😂 Istodobno bi se i smijala i plakala od zalosti.Ne znam samo dal' su takve osobe toliko bezobrazne ili imaju neki psihicki poremecaj 😕 Meni bi platila. Moje. Tad nazad dobila svoje. I tu postarinu bi platila. Il moze primopredaja. Najbolje. U svakom slucaju ne bih nazad od nje nista ni trazila ni ocekivala da bi poslala. Sve je jasno. Ciljano nasanjkavanje. Al da bi zvezda u selu i sire postala, o da. I to.
2016 10 15
Hahaha, onda sam ipak dobro povezala :) Znam koja je onda. A u svezi tečaja, ova ga je iz prve položila bez učenja - prirodno nadarena. Bljuv
2016 10 15
Ja mislim da dobermani. Onda je bila sva u pod stresom, išla se poseksat da si smiri živce, ali zbog rastresenosti zaboravila kondom. Misliš da ima priča smisla? Možda bi se mogla unovčiti u Mojoj tajni ili Mojoj sudbini.
2016 10 15
> SaraKedavra: > Ja mislim da dobermani. Onda je bila sva u pod stresom, išla se poseksat da si smiri živce, ali zbog rastresenosti zaboravila kondom. Misliš da ima priča smisla? Možda bi se mogla unovčiti u Mojoj tajni ili Mojoj sudbini. Jos ce srecu naci s procelavim srednjovjecnim samcem koji zivi s mamom i otvara teme di se predstavlja kao 20godisnjakinja u potjeri za stabilnim odnosom sa stanodavcem :') Pise sve u natalnoj. Raj za ljubiteljice te huro te kjero zapleta
2016 10 15
Čist' lako moguće! krpice, connecting people <3 Njih dvoje mogu objasnit onoj kako se njeguje lice.
2016 10 15
> cipelitza: > > SaraKedavra: > > Ja mislim da dobermani. Onda je bila sva u pod stresom, išla se poseksat da si smiri živce, ali zbog rastresenosti zaboravila kondom. Misliš da ima priča smisla? Možda bi se mogla unovčiti u Mojoj tajni ili Mojoj sudbini. > Jos ce srecu naci s procelavim srednjovjecnim samcem koji zivi s mamom i otvara teme di se predstavlja kao 20godisnjakinja u potjeri za stabilnim odnosom sa stanodavcem :') > Pise sve u natalnoj. > Raj za ljubiteljice te huro te kjero zapleta vrištim :')
2016 10 15
> SaraKedavra: > Čist' lako moguće! krpice, connecting people <3 > Njih dvoje mogu objasnit onoj kako se njeguje lice. Ona ce mu birati puderic u pravoj nijansici.
2016 10 15
Sta je ovo???? Citam, gledam i čudim! Koje smece od zenske.... Fuj
2016 10 15
> Maleficent80: > Nadam se da će to admin srediti u što kraćem roku, ali ljudi moji! Meni nije jasno što je ona radila s tom jaknom?? Kako je uopće moguće da nastane TAKVA RUPA? Baš kao da je od granate, kao što je netko gore napisao, evo krstim se lijevom nogom :') Hvala ☺ nadam se i ja.Daa,to i mene bas zanima,krivo mi sto ju nisam pitala haha,ali bas bi mi rekla.To je iskruzeno bas,nije razderano,vec odsjeceno bas.
2016 10 15