Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta je s ovim korisnicima?!?

> Bhestija: > Zašto je nekima (poglavito ako žive u istom mjestu/gradu), teško i/li neprihvatljivo izvršiti osobnu primopredaju? Obzirom da živim(o) u prevarantskoj zemlji, u kojoj sve moraš provjeriti "dva puta" i na dnevnoj bazi na internetu čitam(o) o cijelom "popisu" maštovitih prijevara? Obzirom da radim po cijele dane, cijenim da su i drugi ljudi zauzeti. Pa sam dva puta ponudila da dođem i KADA i GDJE god treba i, naravno, ne doma (maksimalno se prilagodim da ne inkomodiram nikoga), ali - ne. Uplata unaprijed ili ništa od kupnje? Ne kužim, ali poštujem. Robu ne kupim, svijet ide dalje.... ali mi nije jasan taj tvrdi, bedasti i nepotrebni stav. Bar ne u slučajevima kad si siguran u sebe i proizvod koji prodaješ. Osobno mogu reci da počinjem mrrrziti primopredaje iako bi u teoriji trebale biti bolje nego kupnja na neviđeno, jer se neki dan (opet...) dogodilo da izvisim jer se cura nije pojavila. :@ Najradije bih joj ostavila bila negativnu. Ali nisam mogla jer je protiv vrazjih pravila.
2016 10 17
> Uljeshura: > > Bhestija: > > Zašto je nekima (poglavito ako žive u istom mjestu/gradu), teško i/li neprihvatljivo izvršiti osobnu primopredaju? Obzirom da živim(o) u prevarantskoj zemlji, u kojoj sve moraš provjeriti "dva puta" i na dnevnoj bazi na internetu čitam(o) o cijelom "popisu" maštovitih prijevara? Obzirom da radim po cijele dane, cijenim da su i drugi ljudi zauzeti. Pa sam dva puta ponudila da dođem i KADA i GDJE god treba i, naravno, ne doma (maksimalno se prilagodim da ne inkomodiram nikoga), ali - ne. Uplata unaprijed ili ništa od kupnje? Ne kužim, ali poštujem. Robu ne kupim, svijet ide dalje.... ali mi nije jasan taj tvrdi, bedasti i nepotrebni stav. Bar ne u slučajevima kad si siguran u sebe i proizvod koji prodaješ. > Osobno mogu reci da počinjem mrrrziti primopredaje iako bi u teoriji trebale biti bolje nego kupnja na neviđeno, jer se neki dan (opet...) dogodilo da izvisim jer se cura nije pojavila. :@ > Najradije bih joj ostavila bila negativnu. Ali nisam mogla jer je protiv vrazjih pravila. nije protiv pravila. dogovorena je suradnja. naci se. ne da ce sigurno kupiti. i nije se pojavila. to jest za negativnu po pravilu.
2016 10 17
Bok drrage moje!ja sam nova pa jos puno toga ne kuzim s tim pitanjima i slanjima jer sam malo starija.Zelim reci da je problem sto u vecini oglasa pise broj ali ne i mjere.Gotovo nikada broj sto pise na odjeci ne odgovara tom broju pa bi bilo dobro da se napisu osnovne mjere.Lijepi pozdrav Dunja
2016 10 17
> Aprilia125: > Meni je najgore kad mi kazu 'uzimam,moze podaci za uplatu' Ja posaljem,oznacim artikl prodanim,a od te osobe vise ni glasa 😰 nikad ne označavam prodanim dok stvarno nije prodano ;)
2016 10 17
Aprilia, saljete prije uplate??? To se radi samo sa osobama sa stvarno velikim brojem pozitivnih ili vama dragim curama sa foruma (opet sa vise pozitivnih) ili suradnicama po 2.,3. put opet sa vise pozitivnih.
2016 10 17
> Bhestija: > Zašto je nekima (poglavito ako žive u istom mjestu/gradu), teško i/li neprihvatljivo izvršiti osobnu primopredaju? Obzirom da živim(o) u prevarantskoj zemlji, u kojoj sve moraš provjeriti "dva puta" i na dnevnoj bazi na internetu čitam(o) o cijelom "popisu" maštovitih prijevara? Obzirom da radim po cijele dane, cijenim da su i drugi ljudi zauzeti. Pa sam dva puta ponudila da dođem i KADA i GDJE god treba i, naravno, ne doma (maksimalno se prilagodim da ne inkomodiram nikoga), ali - ne. Uplata unaprijed ili ništa od kupnje? Ne kužim, ali poštujem. Robu ne kupim, svijet ide dalje.... ali mi nije jasan taj tvrdi, bedasti i nepotrebni stav. Bar ne u slučajevima kad si siguran u sebe i proizvod koji prodaješ. Ja recimo ne radim primopredaju iz vise razloga. Prvo je vrijeme jer se ne stignem dogovarati i nalaziti 5 dana, jer uskladiti se s nekim je horor prica. Drugo sto mi se to iskreno ni ne isplati ako je cijena manja posto potrošim goriva vise nego sto artikl kosta. Treće jer sam vec dva puta bila na primopredaji izigrana tj da se jedna nije ni pojavila a druga 5 min prije javila da ne moze. Zagreb nije mali i radije onda dam postarinu gratis vec da se natezem s nekim. Drugo da se radi o skupim artiklima pa mi je to normalno ako je iz Zg da se obavi primopredaja.
2016 10 17
> tratinchica123: > Najbolje da nitko nista ne pita i da samo da lovu :') Joj da, to je bas isto kao i one sta doslovno izgnjave prodavaca dodatnim slikama, mjerama, podrijetlu, broju pranja i nosenja i sl. nebulozama pa se uopce vise nikad ne jave. Izjava ti nema veze s temom. Od ovih drugih mi se osobno kosa dize na glavi, jer bezobrazluk i komoditet trosenja necijeg vrimena ni za sto jednostavno ne razumin. Bila sam i prodavac i kupac, trazila sam i ja i dodatne slike i mjere, pa bi isto odvojila dvi minute za odgovorit "hvala na vasem vremenu, ali ipak ne bi kupila". I tu je sva mudrost, a ne da netko triba samo kupovat bez da pita ista. Kultura na krpicama je rijetka pojava ka i snig u svibnju.
2016 10 17
Gnjaviti nekoga s tisuću pitanja, prije svega nije kulturno (pogotovo ako se radi o manje vrijednoj stvari), a pretjerivanja tipa da se traže fotke u badiću i slično, je degutantno do te mjere da neću ni komentirati (bauštelcu koju to traži poslati policiju ili barem ovdje javno objaviti nick/ime). Ali, ajmo se vratiti na temu i pojednostaviti stvari: Dakle, ako napišem da ću, kao kupac, doći kada i GDJE treba (prodavač dakle nema troškova, jer, ako je imalo pragmatičan, naručiti će kupca 100 metara od kuće/posla). Opet ponavljam, ispada da isključivo ja kao kupac riskiram (da se prodavač ne pojavi ili je roba smeće), a ne prodavač. Obzirom da sam relativno nova na ovom portalu i smatram se normalnom, kulturnom i obrazovanom osobom, nikako mi nije jasno zašto ljudi bježe od osobne primopredaje? Kad' (i ako) ikada nađem vremena da slikam i stavim u prodaju neke svoje stvari, nitko sretniji od mene da se nađe persona koja će me poštedjeti slanja i pakiranja, nego jednostavno doći blizu mene, izbrojati novčeke i otići s robom i osmjehom. PS. Slažem se s Nefertiti111 da je, na žalost, kultura na Krpicama rijetka pojava (npr., iznenadio me ogroman broj polupismenih), ali ovih par kupnji je bilo odlično, a prodavačice prekrasne (u svakom smislu).
2016 10 19
čini mi se da mnoge ne žele da se zna da su na krpicama, bila je ovdje jedna cura kojoj se dečko protivio da se ona s time bavi :o :o
2016 10 19
> cipelitza: > > Uljeshura: > > > Bhestija: > > > Zašto je nekima (poglavito ako žive u istom mjestu/gradu), teško i/li neprihvatljivo izvršiti osobnu primopredaju? Obzirom da živim(o) u prevarantskoj zemlji, u kojoj sve moraš provjeriti "dva puta" i na dnevnoj bazi na internetu čitam(o) o cijelom "popisu" maštovitih prijevara? Obzirom da radim po cijele dane, cijenim da su i drugi ljudi zauzeti. Pa sam dva puta ponudila da dođem i KADA i GDJE god treba i, naravno, ne doma (maksimalno se prilagodim da ne inkomodiram nikoga), ali - ne. Uplata unaprijed ili ništa od kupnje? Ne kužim, ali poštujem. Robu ne kupim, svijet ide dalje.... ali mi nije jasan taj tvrdi, bedasti i nepotrebni stav. Bar ne u slučajevima kad si siguran u sebe i proizvod koji prodaješ. > > Osobno mogu reci da počinjem mrrrziti primopredaje iako bi u teoriji trebale biti bolje nego kupnja na neviđeno, jer se neki dan (opet...) dogodilo da izvisim jer se cura nije pojavila. :@ > > Najradije bih joj ostavila bila negativnu. Ali nisam mogla jer je protiv vrazjih pravila. > nije protiv pravila. dogovorena je suradnja. naci se. ne da ce sigurno kupiti. i nije se pojavila. to jest za negativnu po pravilu. Nisam sigurna. :/ Ma krknula sam joj neutralku i ne da mi se više ničim zamarati sa tom osobom.
2016 10 20
Vidim da dosta ljudi ostavlja neutralnu curama koje pitaju sto pitanja pa se kasnije ne javljaju. Meni je to uvijek bilo malo glupo. Iako je vrlo nekulturno od takvih osoba... gnjaviti nekoga sa sto pitanja, mjerenja, slikanja, i kasnije ni napisati da ipak nećete uzimati i zahvaliti se na potrošenom vremenu. Neke pitaju i da im se izađe u susret s besplatnom poštarinom i sl. i ja još kažem može, a oni ni a ni b više. :s Iako i kao kupac i kao prodavač uvijek nastojim biti ekstra ljubazna i ništa mi nije teško, ali moram priznati da sam i kao kupac svašta doživjela. Ljudi u opis ne napišu ništa, a kad im se javiš s nekim osnovnim pitanjima, odgovaraju drsko i preko k****. ,:( Pa zašto prodaješ ako ti je sve teško?! Jednom sam tražila mjere nekog sakoa (jer je samo pisalo S), i kad sam izmjerila skužim da mi je prevelik, ispričam se i lijepo zahvalim prodavačici, a ona mi pasivno-agresivno kako je to ne čudi, da nikad nije doživjela da netko tko je tražio mjere stvarno i kupi, i kako očito bzvz pitamo za odjeću koja nije naša veličina. Baš me tad raspiz***a :@ Nosim od XS do M, ovisno o modelu, vrsti odjeće, ti ćeš meni govorit koji je moj broj. Tu se možete toliko naživcirati da se ponekad pitam isplati li se. ,:)
2016 10 20
trazila sam slicnu temu da ne otvaram novu ali je nisam nasla, u pitanju su povratne znaci vec treca suradnja kupnje prodaje ostavim curama pozitivne povratne preporucim suradnju one meni nista, nije to sad neka extra bitna stvar ali da li se dogadja i vama, ima li smisla zicati poslije molim te ostavi mi povratnu da mi dizes perje...?u pocetku na krpicama je bila normalna stvar ostavit povratnu bas tri korisnice za redom jel to izaslo iz stosa pa ja nisam u tijeku?
2016 12 24
Nije izaslon iz stosa, samo si imala peh. Ja zamolim ako se sjetim, ponekad stvarno nenamjerno zaborave. Ne vidim ništa loše u tome.;) Al nikad neću zaboraviti slučaj frika koji je kupovao više puta, kad ga pitaš da ostavi povratnu, ostavi prek one stvari, pa je za par dana obrise. :') imao je 30-ak suradnji a ostavio 3-4 povratne...al fora je u tom brisanju bila. :O Ćaknuto.
2016 12 24
> ekonomistica17: > U zadnje vrijeme dolaze mi upiti za kupnju, zainteresirani svi ali onda ide moze mjere ovako onako (dobro da ne bude izmjeri pertle na patikama) pa slikaj ovako onako, pa jel se mozemo dogovorit da smanjimo cijenu i uz to jos 100 zahtjeva i molbi za slanje (jel moze prije uplate, pa jel moze postom nemam tisak iako je cijana sa postarinom tiska a kada kazem vi onda placate postarinu a zast ?!? ) i na kraju posalji podatke a onda ni hvala ni A ni B!?!? > Stvarno mi to ide na zivce, nisam ja svoje vrijeme potratila na gluparije tvoje jer ti dosadno pa visis ovdje 24h! Treba ocistit krpice od takvih ! 😈👹 Moraš se naviknuti da nas ima svakakvih i da semožemo naći u raznim situacijama,da nismo ni svjesni što želimo ili se predomislimo,ili se ne znamo dobro koristiti računalom.Svaka prodana stvar je dobitak na lotu!Pozdrav dunja
2018 11 17
1 2