Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta je s ovim korisnicima?!?

U zadnje vrijeme dolaze mi upiti za kupnju, zainteresirani svi ali onda ide moze mjere ovako onako (dobro da ne bude izmjeri pertle na patikama) pa slikaj ovako onako, pa jel se mozemo dogovorit da smanjimo cijenu i uz to jos 100 zahtjeva i molbi za slanje (jel moze prije uplate, pa jel moze postom nemam tisak iako je cijana sa postarinom tiska a kada kazem vi onda placate postarinu a zast ?!? ) i na kraju posalji podatke a onda ni hvala ni A ni B!?!? Stvarno mi to ide na zivce, nisam ja svoje vrijeme potratila na gluparije tvoje jer ti dosadno pa visis ovdje 24h! Treba ocistit krpice od takvih ! 😈👹
2016 10 17
-))) Kužim te skroz..meni nije problem za kupca ništa, ali ima nekada stvarno čudnih ljudi...sa nadasve čudnim zahtjevima..ono možete li slikat te tene kako stoje na glavi sa zavezanim pertlama oko brade??? ( karikiram)pa stvarno dobiš dojam da te hmmmm....
2016 10 17
mislim da su to kupci koji neznaju što točno žele, onda filozofiraju, na kraju shvate da im to ne treba odustanu bez da se više jave 8-)
2016 10 17
Najbolje da nitko nista ne pita i da samo da lovu :')
2016 10 17
> Majalike: > -))) > Kužim te skroz..meni nije problem za kupca ništa, ali ima nekada stvarno čudnih ljudi...sa nadasve čudnim zahtjevima..ono možete li slikat te tene kako stoje na glavi sa zavezanim pertlama oko brade??? ( karikiram)pa stvarno dobiš dojam da te hmmmm.... Mora da se salis 😂😂
2016 10 17
> tratinchica123: > Najbolje da nitko nista ne pita i da samo da lovu :') Bas tako :')
2016 10 17
Meni je najgore kad mi kazu 'uzimam,moze podaci za uplatu' Ja posaljem,oznacim artikl prodanim,a od te osobe vise ni glasa 😰
2016 10 17
Ja imam najgore iskustvo kad zelim kupit!!!ako smo započeli daj da završimo razgovor a ne da cekam odgovor cjeli dan i opet ne dobijem odgovor na pitanje koje sam postavila i opet cekam cjeli dan i opet odgovor veze nema sa pitanjem i sta ??kazem hvala i odustanem
2016 10 17
> Sanja8888: > > tratinchica123: > > Najbolje da nitko nista ne pita i da samo da lovu :') > Bas tako :') hahahahha :D
2016 10 17
> ekonomistica17: > U zadnje vrijeme dolaze mi upiti za kupnju, zainteresirani svi ali onda ide moze mjere ovako onako (dobro da ne bude izmjeri pertle na patikama) pa slikaj ovako onako, pa jel se mozemo dogovorit da smanjimo cijenu i uz to jos 100 zahtjeva i molbi za slanje (jel moze prije uplate, pa jel moze postom nemam tisak iako je cijana sa postarinom tiska a kada kazem vi onda placate postarinu a zast ?!? ) i na kraju posalji podatke a onda ni hvala ni A ni B!?!? > Stvarno mi to ide na zivce, nisam ja svoje vrijeme potratila na gluparije tvoje jer ti dosadno pa visis ovdje 24h! Treba ocistit krpice od takvih ! 😈👹 nista. fino zapamtis koje su. pa ignoriras sljedece im upite. a bit ce ih. takve se vracaju vise puta od lassie
2016 10 17
> tratinchica123: > Najbolje da nitko nista ne pita i da samo da lovu :') Nije meni problem niti slikat niti izmjerit ali da se ne filozofira ili nakon ispunjavanja zelja barem kaze hvala, bilo sta a ne ispunis im zahtjeve i onda ni A ni B 😈😖
2016 10 17
Nekom je to najgore ...pa ne pitam 100 eura pitam mjere ]:(
2016 10 17
Zašto je nekima (poglavito ako žive u istom mjestu/gradu), teško i/li neprihvatljivo izvršiti osobnu primopredaju? Obzirom da živim(o) u prevarantskoj zemlji, u kojoj sve moraš provjeriti "dva puta" i na dnevnoj bazi na internetu čitam(o) o cijelom "popisu" maštovitih prijevara? Obzirom da radim po cijele dane, cijenim da su i drugi ljudi zauzeti. Pa sam dva puta ponudila da dođem i KADA i GDJE god treba i, naravno, ne doma (maksimalno se prilagodim da ne inkomodiram nikoga), ali - ne. Uplata unaprijed ili ništa od kupnje? Ne kužim, ali poštujem. Robu ne kupim, svijet ide dalje.... ali mi nije jasan taj tvrdi, bedasti i nepotrebni stav. Bar ne u slučajevima kad si siguran u sebe i proizvod koji prodaješ.
2016 10 17
Vjerojatno zato...jer nije sigurna
2016 10 17
Meni to nije problem, tu sam i prodajem, sto sad. Pitaj sto te volja, ako mogu i zelim slikat, mjerit budem. Ako ne mogu jer nisam kuci ili nemam vremena, sorry sacekaj. Odustanes jer cekas -opet ok! Nervirali su me samo upiti koji zele nesto vrijednije za dzabe i upit da se slikam u kupacem posebno. Mislim pa dobro sto ti znaci kako meni (ne) stoji?! To je kupaci..ni haljina ne stoji svakoj isto ovisno o gradji,pa uzalud slika, a moja slika u kupacem apsolutno nista ne znaci!
2016 10 17
1 2