Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

xyz trgovina

> teacro: > Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo Hahha ona ne vjeruje, ali vjeruj kada ti kazem da si ona sa takvom placom prodavacice jos manje moze priustiti Uggsice, kupuje, jer ima popust jos dodatan na iznos zato sto radi tamo. Da ima mogucnost boljih procjena, radila bi na nekom placenijem radnom mjestu gdje se koristi i mentalan rad oko procjene ljudi ;) Svasta si dopustaju. Mene nisu htjele uopce usluziti u njihovom ducanu u Rosesu jer sam uletjela u trenirci. Nemam bas neku naviku napirlitati se svaki dan, a to definitivno ne govori o nicijem socijalnom statusu :)
2016 10 27
> AnDra411: > > teacro: > > Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo > Hahha ona ne vjeruje, ali vjeruj kada ti kazem da si ona sa takvom placom prodavacice jos manje moze priustiti Uggsice, kupuje, jer ima popust jos dodatan na iznos zato sto radi tamo. Da ima mogucnost boljih procjena, radila bi na nekom placenijem radnom mjestu gdje se koristi i mentalan rad oko procjene ljudi ;) Svasta si dopustaju. Mene nisu htjele uopce usluziti u njihovom ducanu u Rosesu jer sam uletjela u trenirci. Nemam bas neku naviku napirlitati se svaki dan, a to definitivno ne govori o nicijem socijalnom statusu :) Užas, ne mogu vjerovat,ovo je ko u Zgodnoj ženi..strašno
2016 10 27
> teacro: > Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo baš to. preserans na najjače. stav, čovječe, kao da sam došla prosjačiti. inče, fakat sam se naputvala posvuda, i sjećam se da smo u New Yorku na 5th Avenue sestra i ja ušle u jedan takav dućan, čisto iz fore da probamo "sex and city" đir. mislim da je prodavačicama odmah bio jasno da nećemo ništa kupovati, ali svejedno su se rastapale od ljubaznosti, čak smo i isprobale par haljina za tisuće dolara, be problema i bez pitanja. ali well, šta je pusti London ili Pariz prema Xyz u Rozisu u Začretju.
2016 10 27
> mirnaz: > > teacro: > > Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo > baš to. preserans na najjače. stav, čovječe, kao da sam došla prosjačiti. > inče, fakat sam se naputvala posvuda, i sjećam se da smo u New Yorku na 5th Avenue sestra i ja ušle u jedan takav dućan, čisto iz fore da probamo "sex and city" đir. mislim da je prodavačicama odmah bio jasno da nećemo ništa kupovati, ali svejedno su se rastapale od ljubaznosti, čak smo i isprobale par haljina za tisuće dolara, be problema i bez pitanja. > ali well, šta je pusti London ili Pariz prema Xyz u Rozisu u Začretju. Kad sam bila u Pragu isto sam sa prijateljicama otišla u LV dućan, čisto pogledat :') i naravno da im je bilo jasno da nemamo para za udisat zrak unutra, a one ljubazne i uslužne ko da smo izvadile X eura :D Često pomislim da većina tih prodavačica koje rade u "skupljim" dućanima sa takvim stavom i ponašanjem nisu za čuvanje ovaca na Velebitu, a kamoli za rad u dućanu :|
2016 10 27
Od prvog srednjeg imam guessovu torbu ništa joj mije a sada sam treća godina faxa tako da očito kvaliteta nije upitna isto tako u drugom srednje kada sam se vratila iz Londona kupila sam armanijevu torbu koja je isto kao nova godinama kupujemo tamo torbe i tenesice i sa svime sam zadovoljna i nikada nisam imala loših iskustava
2016 10 29
> teacro: > Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo Ne kuzim taj sklop njihov u glavi? Kao da rade po naređenju da usluzuju ljude po vlastitoj procjeni dali si nesto mogu priustiti ili ne. I jos ne zeli usluziti, a jasno si pitala broj. Pogledajte osvrte na njihovoj facebook stranici, smjeh zivi. Nije mi jasno sto se tice voditelja ducana ili tko im je vec nadlezan, kako to rade na ljubaznosti osoblja. Ja dok sam radila sezone u trgovini da sam prema kupcu bila neljubazna ili ga odbila usluziti, letila bi van. Radila sam u trgovini gdje je nakit bio bas skup i vaze cca 5000 kn od murano stakla sve i svakom bi rekla sve sto ga zanima o svemu, svima dala da probaju sve iako bi vidila da ljudi nece kupiti nekad. Evo bas me zanima koliku placu imaju te xyz-ovke da se tako uzdizu. Pa brate mili tamo ima stvari i po 15 000 kn tipa boss kaput, vjerojatno i jos vise cijene za neke stvari. Ponasaju se kao da imaju placu politicara 😂
2016 10 31
1 2