Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam za vas...

Meni na okvirima pišu dimenzije.
2016 10 18
> Blliss: > > Aprilia125: > > > SonjaSpoljaric: > > > ako poživim do onda javim ti se, ja imam laminat al > > > parket je više cjenjen :D :D :D > > 😂 > > Hajde jezik pregrizla,dozivjet ces 105 😜☺ > zar samo 105 ? :@ :") x-) 😳 Barem 105 😂😜
2016 10 18
> Sanja8888: > Meni na okvirima pišu dimenzije. znam da pišu, al mnogi to neznaju, ja sam ipak najsigurnija kad to izmjerim
2016 10 18
> Sanja8888: > Meni na okvirima pišu dimenzije. Gdje? Kak? Da bacim oko na svoja 2 okvira i naučim nešto novo :D
2016 10 18
Moja robica često pogužvana jer izadje iz vakuum vreće ili svježe s pranja.. Ne stignem popeglat, a dok se proda sve i da ispeglam opet bi se pogužvalo-(( Isto tako ne pišem detaljne opise jer nemam kada, ali stojim na raspolaganju za kupce kada im bilo šta treba. Ne smeta mi nered, samo prljavo..a jako mi smeta robica koja na sebi ima životinje.. Ono slikano na podu sa mačkom ili psom na sebi...da stvar bude luđa obožavam pse, ali nije mi to ok nikako. .kao ni dlaksva roba. Ne volim ni poslikanu robu na podu od balkona, terase, pločica..
2016 10 18
još mi je nekako najbolje obješeno na vješalici, al onda se vide ili vrata ili kvaka, ovisi di ga objesiš :D
2016 10 18
Nekako je na podu zgodno fotkati, morate priznati. Ali isto izbjegavam, ne usudim se x-)
2016 10 18
meni oglasi tipa "malo nošeno i očuvano" (te tri slatke riječi) i sa jednom jedinom mutnom slikom najneprihvatljiviji, odmah idem dalje... :)
2016 10 19
> Francy11: > Moram pitati otvaračicu teme, moraaam :D Da li znate koliko puta na dan roba u dućanima provede svoje vrijeme na podu? Iskreno mislim da je pod od bilo koje krpičarke tu čistiji od poda nekog dućana... Jutro :) Jel me netko tražio? Pitao za mene?? :) :) Vezano uz temu, nisam mislila na slikanje na podu već na stvari pobacane po podu, hrpu cipela na sve strane i onda slika artikla koji se prodaje. Sve drugo mi nekak dođe u prvi plan osim artikla zbog kojeg sam i otvorila oglas.
2016 10 19
dakako da si tražena - objavljena potraga za tobom :")
2016 10 19
:) Hahahahaha, neboderka moja. Traže me kak mama ludu kćer :') :') :P
2016 10 19
Vezano za temu :) mene definitivno odbije kad je fokus - iz bilo kojeg razloga - pomaknut s predmeta koji se prodaje. Bilo da je slikan u neredu, ili na prešarenoj podlozi, ili je u pozadini vidljivo pola nečije dnevne sobe (skupa s upaljenom telkom, akvarijem sa zlatnom ribicom, i mačkom koja vreba tu istu zlatnu ribicu)! Znam da je ponekad na podu najlakše uhvatit pravu fotku, ali meni to nije simpatično, pa ne fotkam tako (osim obuće, za koju mi je pak suludo vidjeti da netko fotka na stolu). Nagnjavim se ponekad postaviti pravu podlogu, dobiti pravo osvjetljenje, ali ipak ne bih odjeću spustila na parket. Ako bi mi se nešto jaaako svidjelo, možda bih i kupila predmet slikan tako, ali ipak me to - moram priznati - malčice odbija.
2016 10 19
> hanami: > Ih da ti ne bi još i peglali :P </3 > Naravno da utječe ambijent... nikada ne bih kupila nešto što je mutno slikano ili slikano u mraku (ne da mi se ni tražiti dodatne slike...), ali smeta me i kada se previše trude pa npr. "strukiraju" majice koje to nisu ili stave filtere na fotke. Potpisujem..posebno ovo za strukiranje artikala :s Ne znas da li je ravan kroj, baggy, strukirano ili nesto trece.. ne da nije privlacno..nego upravo kontra.
2016 10 19
> Winxica: > > Francy11: > > Moram pitati otvaračicu teme, moraaam :D Da li znate koliko puta na dan roba u dućanima provede svoje vrijeme na podu? Iskreno mislim da je pod od bilo koje krpičarke tu čistiji od poda nekog dućana... > Jutro :) > Jel me netko tražio? > Pitao za mene?? :) :) > Vezano uz temu, nisam mislila na slikanje na podu već na stvari pobacane po podu, hrpu cipela na sve strane i onda slika artikla koji se prodaje. > Sve drugo mi nekak dođe u prvi plan osim artikla zbog kojeg sam i otvorila oglas. Ahaaaa, onda moja greska ;)
2016 10 19
Vezano uz temu, ne smeta me slikanje na podu, i sama imam neke takve oglase, katkad mi je osvjetljenje tamo bolje i mogu što vjernije prikazati artikl. Čak sam i oglase detaljno i temeljito napisala :D da si skratim dodatne muke oko mjerenja. Najviše me nervira to što nitko ne čita oglase temeljno ili opis "o meni" ... ja čitam sve kod svakoga i najgore mi je kad ko kvočka moram ponavljati napisano :/
2016 10 19