Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam za vas...

Dobro je znači nisam jedina kojoj to smeta :)
2016 10 19
O kakvih li kriterija i uvjeta.. Hahhah.. Mene to ništa ne dira ako je prodavač spreman poslati dodatne fotke i informacije ako tražim. Imam divne robice s krpica, čiji su oglasi bili dosta 'neugledni', mutne slike, na lošem svjetlu itd a roba kao iz dućana.. A opet neke zamjene s curom koja ima preko 150 pozitivnih povratnih i fotke za oglase kao da je profi fotografa unajmila da fotka.. A konci na odjeći vise, šavovi odšiveni, rupice na odjeći itd.. Naravno da je prvi dojam o odjeći bitan, a dobimo ga po fotkama.. Al meni ak se neka stvar sviđa nije mi teško postavit pitanje i tražit fotke ili mjere jer sam svjesna da ljudi imaju puno bitnijih stvari u životu od mjerenja unedogled i traženja savršenog kutka stana s odličnim osvjetljenjem za dobre fotke. Ako mi se ne sviđa toliko, da je slika ne znam kakva- neću artikl kupiti.
2016 10 20
Bravo za temu! Ja već mislila postaviti sličnu temu- fotke napravljene po danu i po noći pa pisati i o zgužvanoj odjeći...ali nekako odustala! Meni je sve važno- najprije da dobro vidim artikl, a onda da vidim boju, da nisu npr. smeđe čizme, a na slici su crne. Važno mi je da je ukadrirano ono što treba biti i da barem na jednoj slici vidim artikl u totalu. Jako me smeta okolni nered, ali sam mislila da druge ne smeta, ima puno fotki na kojima vlada nered. Ali jedna korisnica ima lijep kamin i kožni kut pa sam baš gledala kako bi mi pasala njezina zelena boja zida. Pločice i parket nikako nisu dobre pozadine, također pazim da ne slikam šareni artikl na šarenoj podlozi. To je koma. Lijepa posteljina i naravno, mirisna, učinila mi se kao dobro rješenje jer je npr. neke artikle lakše slikati polegnute nego obješene. Deka za slikanje- to mi je užasno rješenje jer sam mišljenja da deka nikad ne može biti lijepa i čista već je čupava i dlakava. Jednom sam slikala na brzinu jednoj dragoj korisnici čizme iz više kutova a baš sam bila u nekoj gužvi, bila je noć....i poslala ja njoj par fotki, poslije idem pregledavati fotke i uočim muževe noge u pozadini, on se baš nešto šetao i večerao...ajme majko, onako čarapice i papuče Dr. Luigi i gore, naravno, samo gaće. No gaće, hvala bogu, nisu bile u kadru. Užas. Otad pazim što mi je u kadru..
2016 10 20
1 2 3 4 5