Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam za vas...

> SaraKedavra: > ajooooj, da vidite moju sobu, ovdje sigurno ne bi nitko kupio ništa od mene :) neuredna sam, kaos mi je uvijek, oduvijek i vjerojatno zauvijek. Na podu su mi torbe, knjige, bilježnice, papiri, kemijske, na krevetu i stolici roba koju sam jednom obukla i nije za pranje, ali nije ni za natrag u ormar, stol pun svega...Ali to ne znači da sam prljava. Ne znam zašto je ljudima neuredno sinonim za prljavo O.o Nemam prašine, usisavam, perem parket, prozore, ogledalo...Ali ne funkcioniram kad mi je sve posloženo ko u ljekarni. roba za krpice, iako često nespleglana jer **prezirem** peglat, je oprana i posložena u ormar. Ako stoji neprodana neko vrijeme, operem je opet čisto da je osvježim, posložim i u ormar. > Tako da ne, ne gledam da je sve uredno i prekrasno, ne brinem da će mi doći ne znam kakva roba ako se kod prodavačice na krevetu vidi hrpa robe :D Baš da je u štali slikano i na hrpi sijena, a ono, ne bih hvala
2016 10 18
Hmm, jedno vrijeme sam slikala na parketu- mislila sam novi parket, djecja soba...uglavno prestala sam. Na mene bitno utjece ambijent, jedna slika artikla, zguzvana roba.... upucuje me na nemar prodavaca, nekad i korisnika toga artikla. kupila sam jednom cizmice za kcer- dugo su smrdjele po vlazi, valjda su bile u supi cuvane. Razumijem da se ponekad navecer slika- isto tako i ja dok ulovim vremena, al popeglan mora biti. Ovako stvorim sliku neuredne osobe, prljavog sazvakanog artikla- definitivno gubi mene kao kupca. Neuredan prodavac-neuredno slanje-neuredna suradnja
2016 10 18
> hanami: > Sara osjećam se prevareno. Zašto? :D Baš često ljudi brkaju neuredno sa nečistim. Kad su u stud. dom znali doći kod mene, moje cimerice imaju pospremljene krevete, robu, sve. Moj stol i krevet kaos, znači kaaaoooos! Pa kad su kasnije došli u stan, svi su se prvo čudili kak su mi kuhinja, kupaonica i podovi ljekarnički čisti, a soba razbacana. Pa booožeee, nije to isto ,:)
2016 10 18
nije isto, slično je :P :P :P
2016 10 18
Poguzvanost i podno fotografiranje me niti malo ne diraju :O Izluduje me ono kad rukama naberu majicu u struku...ne znam zašto...mrzim te oglase. ,:)
2016 10 18
> SaraKedavra: > > hanami: > > Sara osjećam se prevareno. > Zašto? :D Zezam se :o
2016 10 18
:*
2016 10 18
> hanami: > Da, Krpice nekad izgledaju kao izložbeni salon laminata. I nemrem reć, ima krasnih :') Ponekad se uhvatim kako gledam unutarnje uređenje nečije dnevne sobe il kupaone 8-) Nije li krasan moj parket? ! 😂😜
2016 10 18
> Aprilia125: > Nije li krasan moj parket? ! 😂😜 Pusti parket, jesi li ti konačno skužila tu crnu listu, haaa? :P
2016 10 18
> Aprilia125: > > hanami: > > Da, Krpice nekad izgledaju kao izložbeni salon laminata. I nemrem reć, ima krasnih :') Ponekad se uhvatim kako gledam unutarnje uređenje nečije dnevne sobe il kupaone 8-) > Nije li krasan moj parket? ! 😂😜 Je, je. Baš mi se zdopada! :)
2016 10 18
da ne prodaješ i parket :') :') uz krpice?
2016 10 18
> SaraKedavra: > ajooooj, da vidite moju sobu, ovdje sigurno ne bi nitko kupio ništa od mene :) neuredna sam, kaos mi je uvijek, oduvijek i vjerojatno zauvijek. Na podu su mi torbe, knjige, bilježnice, papiri, kemijske, na krevetu i stolici roba koju sam jednom obukla i nije za pranje, ali nije ni za natrag u ormar, stol pun svega...Ali to ne znači da sam prljava. Ne znam zašto je ljudima neuredno sinonim za prljavo O.o Nemam prašine, usisavam, perem parket, prozore, ogledalo...Ali ne funkcioniram kad mi je sve posloženo ko u ljekarni. roba za krpice, iako često nespleglana jer **prezirem** peglat, je oprana i posložena u ormar. Ako stoji neprodana neko vrijeme, operem je opet čisto da je osvježim, posložim i u ormar. > Tako da ne, ne gledam da je sve uredno i prekrasno, ne brinem da će mi doći ne znam kakva roba ako se kod prodavačice na krevetu vidi hrpa robe :D Baš da je u štali slikano i na hrpi sijena, a ono, ne bih hvala :D slažem se <3 ja sam najveća picajzla u svemiru, non stop perem, čistim, pospremam, ne mogu spavati ako suđe nije oprano ili knjige poravnane (malo sick, znam), ali iz dna duše mrzim peglanje. ne peglam ništa. ništa. ni kosu, ni robu, ni žifce, tu i tamo po potrebi kartice. i skroz sam si ok. čista, mirisna, kovrčava i u pamučnoj elastinastoj odjeći na kojoj se zbilja ne vidi je li peglana. činjenica da užasavam svekrvu koja pegla i čarape kuhinjske krpe je samo mali slatki bonus ;)
2016 10 18
> hanami: > > Aprilia125: > > Nije li krasan moj parket? ! 😂😜 > Pusti parket, jesi li ti konačno skužila tu crnu listu, haaa? :P Ej,nisam..ne mogu,tj.ne znam nikako da stavim podatke.Znas ti? Da ti ih pustim,pa ih stavi ☺
2016 10 18
> SonjaSpoljaric: > da ne prodaješ i parket :') :') uz krpice? Noo 😯 Ne smijem,iz obnove je (poplava) 😛 pa jos barem 10 god.ne smijem nista prodati,ali ako si zainteresirana,evo ostalo je 9 god.pa ti se javim,da pazarimo 😂😜
2016 10 18
Onda sam i ja baba 😂😂 i mene isto odbijaju iste stvari...
2016 10 18