Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam za vas...

al ja uočim svaku sitnicu kod oglasa, primjetim baš i najmanji detalj i puno me puta odbije nekaj od kupnje. Loša slika, nespeglana roba, zmazana obuća.....al najviše od svega okolina gdje je slikano. Ovih sam dana stvarno puno brljala po tražilici, tražim nekaj sebi i klincu. Otvorim i na naglo zatvorim. Slikano u sobi, razbacane stvari po krevetu, po vješalicama na ormaru, podu, sve nagruvano na hrpe i lopte, totalno neuredno. Ok, takve smo kakve smo, al kaj baš to moramo gledati na slikama na profilu krpica? Ajme......baš me na naglo prođe volja. Pa kaj ne bi trebalo voditi računa o tome da bi slika trebala govoriti više od riječi? Kaj se ne bi trebala svaka od nas potruditi, uljepšati i dočarati artikl da se lakše i bolje proda a ne odbiti kupca već u startu? Jesam li ja sam komplicirana baba u klimaksu kojoj svaki d.... smeta? Il sam ipak u pravu? Recite mi vi cure moje.... Pusek svima od vaše Winxice :")
2016 10 18
Ih da ti ne bi još i peglali :P </3 Naravno da utječe ambijent... nikada ne bih kupila nešto što je mutno slikano ili slikano u mraku (ne da mi se ni tražiti dodatne slike...), ali smeta me i kada se previše trude pa npr. "strukiraju" majice koje to nisu ili stave filtere na fotke.
2016 10 18
> hanami: > Ih da ti ne bi još i peglali :P </3 > Naravno da utječe ambijent... nikada ne bih kupila nešto što je mutno slikano ili slikano u mraku (ne da mi se ni tražiti dodatne slike...), ali smeta me i kada se previše trude pa npr. "strukiraju" majice koje to nisu ili stave filtere na fotke. Hahahaha...valjda sam postala sa godinama prava, prafcata picajzla x-) x-) A kaj ja morem? ;)
2016 10 18
Bas sam jucer gledala jednu jaknu- upravo model, boja i velicina koju trazim....aliii slikano na podu nekog podruma (vidljiv ambijent prostorije u kojoj je slikano) i zguzvana ko da ju je krava prozvakala :/ Cim sam vidla ambijent nekako sam zamislila otvaranje paketa i kako me zapuhuje miris vlage :s fujcek!
2016 10 18
ja sam baba :D isto me smeta sve to što i vas, al neki prodavači uopće ne razmišljaju o tome, a tako gube kupca 8-)
2016 10 18
Smeta me kad je odjeća slikana na podu ,a također i okolina.....:)
2016 10 18
Da, Krpice nekad izgledaju kao izložbeni salon laminata. I nemrem reć, ima krasnih :') Ponekad se uhvatim kako gledam unutarnje uređenje nečije dnevne sobe il kupaone 8-)
2016 10 18
Mene pored okoline u kojoj je slikano dosta odbije i opis, ne volim kad je kratak i kad stanje nije detaljno opisano, a najgore mi je kad vidim npr za neki odjevni predmet opis tipa: novo, nisam za zamjene. Doslovno 4 rijeci, i jos k tome jedna velicina u tagu a druga velicina u naslovu i hajde ti sad znaj koja je.. ,:(
2016 10 18
> hanami: > Da, Krpice nekad izgledaju kao izložbeni salon laminata. I nemrem reć, ima krasnih :') Ponekad se uhvatim kako gledam unutarnje uređenje nečije dnevne sobe il kupaone 8-) kod nekih možeš upoznati i neke domaće životinje, i članove obitelji :') :') :')
2016 10 18
> SonjaSpoljaric: > > hanami: > > Da, Krpice nekad izgledaju kao izložbeni salon laminata. I nemrem reć, ima krasnih :') Ponekad se uhvatim kako gledam unutarnje uređenje nečije dnevne sobe il kupaone 8-) > kod nekih možeš upoznati i neke domaće životinje, i članove obitelji > :') :') :') Hahahaha...je, baš tak...skužila sam i kod sebe na slikama da imam Bena, našeg tornjaka i nekoliko nogometnih lopti od klinca. :) :) I drvo života....i Sve u 6 sa RTL-a ;)
2016 10 18
Odmah zamislim kad je poguzvano kakvo ce to stici i kakav ce miris imati 😬 I na poguzvanim stvarima je teze uociti nedostatke pa je velika mogucnost da ti osteceno dođe.
2016 10 18
Ovdje bi svi nekako novu robu, slikanu na lutki da se vidi kak stoji- ali ne bi preprodavače s ebaya i preprodavače uopće- fuj fuj. Pa bi svi super slike, tisuću mjera i dodatnih slika- aaaali onda ako ne paše nemaju cajta ni napisati "ne, hvala". Pa ako je cijena preniska- sigurno nešto ne valja, ako je visoka, opet ne valja. E da, da, poštarina isto odjednom treba ići na račun prodavača... :') Meni se čini da su ovdje svi postali "obijesni", kak veli moja baka, jer je prevelik izbor i da prodavač više nema pravo glasa u vezi ničega. Apsolutno mi je jasno zašto hrpa super profila sa super artiklima nije aktivna već po godinu, dvije (ono što mi nije jasno je zašto ih admin ne briše). I da, da se razumijemo, roba mi je oprana, mirisna, bez oštećenja, slikana mobitelom kakvim imam (ne planiram kupovat novi mob da mogu HD rezolucijom slikat ženama stvari za MK) i dajem je za kikiriki, tako da nije da se slažem sa prodajom zgužvanog škarta, već mi ide na živce što svi traže dlake u jajetu. Ovo je stranica sa second hand robom.
2016 10 18
ajooooj, da vidite moju sobu, ovdje sigurno ne bi nitko kupio ništa od mene :) neuredna sam, kaos mi je uvijek, oduvijek i vjerojatno zauvijek. Na podu su mi torbe, knjige, bilježnice, papiri, kemijske, na krevetu i stolici roba koju sam jednom obukla i nije za pranje, ali nije ni za natrag u ormar, stol pun svega...Ali to ne znači da sam prljava. Ne znam zašto je ljudima neuredno sinonim za prljavo O.o Nemam prašine, usisavam, perem parket, prozore, ogledalo...Ali ne funkcioniram kad mi je sve posloženo ko u ljekarni. roba za krpice, iako često nespleglana jer **prezirem** peglat, je oprana i posložena u ormar. Ako stoji neprodana neko vrijeme, operem je opet čisto da je osvježim, posložim i u ormar. Tako da ne, ne gledam da je sve uredno i prekrasno, ne brinem da će mi doći ne znam kakva roba ako se kod prodavačice na krevetu vidi hrpa robe :D Baš da je u štali slikano i na hrpi sijena, a ono, ne bih hvala :D
2016 10 18
imam takvu kćer pa mi je to poznato, al biti neuredan nija baš pohvalna osobina, moja kćer kaže da se bolje snalazi po kući kad je sve u neredu, a meni se diže kosa na glavi ;)
2016 10 18
Sara osjećam se prevareno. Ko ono kad ti u oglasu zubne paste napišu "potvrdila svjetska stomatološka udruga", a ona ni ne postoji. Ili potvrdilo 8 od 10 žena zvjezdica. A zvjezdicu ne vidiš pročitat :,'( :')
2016 10 18
1 2 3 4 5