Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

trebala bi pomoc, savjet

blogerice imaju svoju računicu, pa mora im netko promovirati odjeću, pretpostavljam da pronose pa vrate ha, možda ti dobiješ baš tu..
2016 10 19
nemoj biti bedasta! rađe daj nekome da ti sašije, isti je drekec a i tu nema mogućnosti da ostaneš bez toliko novaca i proći ćeš duplo jeftinije! :)
2016 10 19
220 €, pa sam ja to zaokruzila 1600kn.. a nadam se da bi moglo biti barem slicno
2016 10 19
čak mi se čini da je taj lik poprilično bezobrazan. zašto bi to "naravno bilo nemoguće" ne kužim. ma, neka muljaža sigurno, kloni se toga.
2016 10 19
Western union ti uzme veliku proviziju, tako da haljina već u startu nije tih 1600 kn. Da ne spominjem to "ima-nema...mora naručiti...ne možeš uplatiti na firmu". Haljina je lijepa, ali bih , na tvom mjestu, dala nekome da mi sašije nešto slično. Neću spominjati o kojoj od 3 pobrojane spodobe se radi, ali jedna je na glasu da razvaljuje odjeću koju "promovira" , pa se to onda vraća u salone, na prepravke i prodaje dalje. A bilo bi šteta da, za ne baš mali novac, dobiješ nešto što je nosila osoba koja ne želi prihvatiti da ne nosi ni s ni m veličinu.
2016 10 19
jel da..preboljet cu je, i dati sivati..mozda jos ljepsu pronađem..
2016 10 19
> dashstore: > jel da..preboljet cu je, i dati sivati..mozda jos ljepsu pronađem.. Ma dajte šivati. Ja sam u par navrata šivala haljine po uzoru sherri hill i one dojčinović i super su bile.najviše me koštao materijal jer sam htjela svilu.ako imate dobru krojačicu, nebo je granica.
2016 10 19
1 2