Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tko ima sto za rec na temu aparatica za zube?

> nefertiti111: > > MeLinda7: > > > nefertiti111: > > > > MeLinda7: > > > > Znam...ja sam u Slavoniji pa se kod nekih može i povoljnije naći. Stavila bi na jednu čeljust tako da baš i nije tako velik iznos ali nikako se odlučiti... > > > Mislim da se ne moze staviti na jednu celjust. Bar je meni tako ortodontica rekla. Ja sam nosila aparatic 3 godine. Gornji zubi moraju pratiti donje(i obrnuto), ako je jednima mijenja raspored mora i drugima inace zubi vise nece "sjedati" kako treba i udarat ce jedni u druge sta ce rezultirat nepravilnim trosenjem zubi, ostecenjem cakline i na kraju i nepravilnim zagrizom, a to je tek problem puno veci od npr. nepravilnih zubi > > Može draga...bila sam već kod ortodontice. Imam dovoljno godina i zubi mi se više ne pomjeraju tako da na 1 čeljust ide meni ;) Tako je ona rekla > Imam i ja godina i bila sam kod 2 ortodonta i zubara na misljenju. I svi su mi rekli isto. Da se ne stavlja na jednu celjust samo, jer sam to i ja tila napravit. Al ako su vama tako rekli onda ok ;) Normalno da će vam to reći, svima su novci bitni pa tako i njima al uvijek ima izuzetaka ;)
2016 10 21
> nefertiti111: > > MeLinda7: > > > nefertiti111: > > > > MeLinda7: > > > > Znam...ja sam u Slavoniji pa se kod nekih može i povoljnije naći. Stavila bi na jednu čeljust tako da baš i nije tako velik iznos ali nikako se odlučiti... > > > Mislim da se ne moze staviti na jednu celjust. Bar je meni tako ortodontica rekla. Ja sam nosila aparatic 3 godine. Gornji zubi moraju pratiti donje(i obrnuto), ako je jednima mijenja raspored mora i drugima inace zubi vise nece "sjedati" kako treba i udarat ce jedni u druge sta ce rezultirat nepravilnim trosenjem zubi, ostecenjem cakline i na kraju i nepravilnim zagrizom, a to je tek problem puno veci od npr. nepravilnih zubi > > Može draga...bila sam već kod ortodontice. Imam dovoljno godina i zubi mi se više ne pomjeraju tako da na 1 čeljust ide meni ;) Tako je ona rekla > Imam i ja godina i bila sam kod 2 ortodonta i zubara na misljenju. I svi su mi rekli isto. Da se ne stavlja na jednu celjust samo, jer sam to i ja tila napravit. Al ako su vama tako rekli onda ok ;) Normalno da će vam na sve moguće načine objašnjavati i uvjeravati vas da se to ne može, ipak oni žive od nas i bitno im je da više zarade. Meni su donji zubi skroz ravni tako da se gornji zagriz može uskladiti sa donjim bez ikakvih problema. Ne znam kako bi na poslu nosila i gore i dole aparatić, i ovako mi je problem jer sam na takvom radnom mjestu gdje sam u stalnom kontaktu sa strakama :/
2016 10 22
Ma,ja radim u školi i uopće nije problem što imam gornji i donji aparatić. 8-)
2016 10 22
1 2