Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoć

Zabunom sam u svojim ocjenama stavila odg na neg ocjenu drugoj korisnici koja nema veze sa ovim novim-slučajem-.Kako izbrisati taj odgovor,jer zaista ne želim da se taj odg nalazi ispod urednog kupca.Ako imate vremena bacite pogled,hvala.
2016 10 23
Nek obrise povratnu vama i napise je opet.
2016 10 23
Problem je šta ja ne mogu pobrisati odg koji sam pogrešno napisala pod ocjenom cure koja mi je bila kupac.Za ovu personu koja mi je danas stiskla neg se odnosilo
2016 10 23
Nitko? :,'(
2016 10 23
Pa nek ona obrise svoju pozitivnu povratnu pa ce nestati i vas odgovor. I onda nek ju opet napise
2016 10 23
Javi se admin2nd..neka obriše ovaj tvoj odgovor..koji si ostavila na krivom mjestu.
2016 10 23
Ako ne možes sama obrisati što bi trebala moći jer sve svoje ocijene možeš brisati, moraš se obratiti adminu za brisanje
2016 10 23
Nema potrebe. Zamoli curu kojoj si odgovorila da obrise svoju povratnu tebi i automatski ce se obrisat i tvoj odgovor njoj. I onda nek ostavi opet novu pozitivnu.
2016 10 23
Pozdrav, imate li vi problema sa brzinom učitavanja i izmjene stranica u zadnje vrijeme? Stalno moram obnavljati učitavanje stranice da se nešto vidi.
2016 10 23
Ja ne ostavljam pogrešne ocijene nego imam problem kaj odma kad mi kupac pošalje br tiska šaljem robu a tek za par dana vidim da li je stvarno uplatio. Hvala bogu većinom su pošteni al mojom krivicom su me par puta i zeznuli... Malo sam naivna bila
2016 10 23
hvala cure,pokušat ću sa korisnicom,pa sa adminkom ako bude potrebno
2016 10 24