Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

jakne 2016/17

Jel netko zna jel još ima Modiana? U citya je zatvorila, obožavam taj dućan.
2016 10 25
> Blliss: > > Majalike: > > > sonja90: > > > E da, kad ste spomenuli kaput...Kakav to sastav materijala treba bit da bi bio topao zimski? Par sam snimila i isla probat i vidim to tanko nesto jadno... Kako bih ja sad mogla znati po sastavu jel toplo? > > > Uvijek tako ciljano idem i onda nista..nadjem ono sto tad ne trebam. > > Kaput sa vunom definitivno..poliester ti je ko da nemaš niš > > A vidjela sam , jakne su stigle..puni dućani jakni > > A new yorkić zna ponekad imat kvalitetne jakne, imali su pred par godina one perjane, vidim da oh neke cure prodaju, imam istu, super je topla i drži se super > Ma ovi poliester su užas i tanki.Evo imam benetonov i varteksov vuneneni kaput već 10 godina i ko novi su.Nakon sezone ih odnesem na kemijsko.A ovi od polestera su doslovn za jendu sezonu ili šminku. Mora bit vuna znaci...ostaje Beneton znaci jedino.
2016 10 25
Našla sam 2-3 solidna kaputa, uglavnom je 50 ili 75% vuna, a ostatak poliamidno vlakno ili neki dr. umjetni..na Benetonu,ponešto i u Zari..što mislite jel to dovoljno? Ja bih naručila ako mislite da je to dovoljno toplo :) ? I hvala vam svima :)
2016 10 26
Di je Promod? :o City zapad mi je najdraži, ali otkad sam se preselila ne idem tak često :/
2016 10 27
1 2