Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Nemam energije

Hvala ti puno! Išla sam i ja na yogu! E da ja stignem vježbati, digao bi se meni serotonin i ne bih ovdje pisala tražeći energetske savjete. Ali isto što kažeš, stresan posao (a koji nije?!), beba, kućanstvo, i kao da to nije dosta, sad imam i dodatne obaveze polaganja jednog preteškog ispita vezanog uz posao. Moguće je da me je sve to skupa psihički smlavilo. Nego, uslijed svega toga, dodatni odmor nije opcija. > anamaja555: > Ja sam kronično anemična, problemi sa štitnjačom, stresan posao i nepokretan roditelj,,, da ne tušim. Imam fantastičan recept koji u pola sata okrijepi tijelo kao par sati sna. Davno sam išla na jogu i to nikakvu dinamic ili slično, klasičnu sa srednjekvalitetnim vodstvom i mrvu vlastitog izučavanja čitanjem. Jedino što još prakticiram (kada uspijem skupiti malo strpljenja) je meditacija u položaju mrtvaca. Treba savladati disanje i pratiti tijelo; umom opuštati mišić po mišić. Nije jednostavno, ali vrijedi. Nevjerojatni su rezultati, svima preporučam. I ne traži nikakve preparate.
2016 10 26
Kreni nesto trenirati i malo guarane da pogura :) Ima je u kapsulama u DM-u za 35kn
2016 10 27
Hvala vam svima puno! Za početak sam si priuštila masažu i Supradyn! Djelovalo je brzinski i danas se osjećam bolje! Zatim uvela više voća, pogotovo ujutro. A kod prve kupovine kupujem đumbir i uvodim đumbir, med i limun! AnDra411, za sada ne mogu vježbati, iako obožavam vježbati, ne mora me se tjerati, ali puno šetam!
2016 10 27
> MilaElena: > I meni je to bilo čudno, jer znam da ona po kemijskom sastavu ne sadrži aluminij, ali rekoh, tko zna što oni brljače kod proizvodnje, pa bude tragova aluminija! Dobro da nisam tražila! Ne volim baš ispasti, jel, glupa! 😂😂😂😂 > > Blliss: > > > MilaElena: > > > I to ću sutra kupiti! Probala sam prije par god i nešto se ne sjećam da me oduševilo, ali nema što izgubiti. Sve dolazi > > > u obzir osim više odmora! > > > > Blliss: > > > > > MilaElena: > > > > > Da i ja molim odgovor za sodu, te za đumbir, med i limun, jel dovoljno malo đumbira i limuna staviti na žlicu meda! Krećem sa svime! > > > > > Gdje kupujete tu sodu bez aluminija? > > > > Supradyn diže iz mrtvih.Ove ostale šumeče meni ništa ne valjaju > > > :s > > Stvarno je super. no nemojte piti prekasno navečer jer ja sam se par puta zeznula,popila oko 6 i nema spavanja x-) Ima tablete i šumeče. > > Soda bez aluminija je MIT , odnosno propaganda. > > Soda ne sadrži aluminij . (google is your friend). > :s Prašak za pecivo sadrži aluminij,gasatal isto.i razni dežici.
2016 10 27
1 2