Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

KAKO PROTIV STRESA

E.....u tome je stvar....ja uvijek kazem-roditelje i obitelj ne možeš birati, ali partnere (muževe) i prijatelje da...i još, ako sebe ne uvazavamo onda neće ni oni oko nas. Moj muž isto tako me zajebavao, nije me cijenio. Ja sam sve radila kako bi on bio zadovoljan, a nikad nije bio. Dok nisam malo više počela cijeniti sebe i počela me bolit ona stvar dal je ručak spreman i kuća uglancana😈. Bome malo po malo je počeo on kuhati, jer ja zaista nisam imala više vremena, a oko čišćenja sam se počela malo štedjeti jer sam shvatila da ne mora biti sve savršeno. Što si više ti dobar i pokušavaš udovoljiti- to te vise GAZE! I to najviše tvoji bližnji, nažalost 😠
2016 10 28
tu smo malo i same krive, ideš ugađat svima da sve bude uredu onda se to smatra da je ionako to tvoja obaveza i sve manje te cjene
2016 10 28
Tako je! Mi crknemo a oni glade jaja 😂😂😂
2016 10 28
Sonjić, javlja se ona koja je odradila 14 sati u komadu....al napominjem, bez stresa... Treba se posložiti da ne bude stresa, evo kako ja to radim. Dio ljudi na poslu smjestila sam u grupu: nebitni. iako su mi važni jer moramo raditi u timovima, njihovi postupci i nastupi nimalo me ne diraju, mogu dubiti na glavi, meni je svejedno. Također- zamislila sam da ništa što radim ne mora biti savršeno, jer da je i savršeno, opet bi se našla neka ljubomorna baba kojoj bi tu nešto bilo krivo ili naopako. Radim na takvom poslu gdje je jako važan subjektivni dojam i nikad svi ne mogu biti zadovoljni jer su nam ukusi različiti. Zato pokušavam napraviti tako da mene zadovolji, a ostalima kako bude. Niti jedna osoba me ne može dovesti u stanje stresa- ne dopuštam to. No to se ne može tek tako odlučiti- treba raditi na sebi. Nikako ne preporučujem čitanje psiho štiva. To sam jednom probala, to su samo teorije. Jer kad je ispred tebe osoba koja ti laže, nema te teorije koja će ti reći što ćeš učiniti u tom trenutku... S muževima treba mudro, to su me naučile starije gospođe, iako tu lekciju još nisam savladala. Dakle- poanta je u tome da šutite kad on ne bi da govorite. Pa ako je nekoj to uspjelo...javite...
2016 10 29
pa treba ponekad poslušati te starije gospođe, kroz život su štošta naučile 8-)
2016 10 29
aha, jedino što nam je jezik katkad brži od pameti o:)
2016 10 29
općenito da, a i kad si mlad si pun sebe, onda kad te nešto klepne po glavi se prizemljiš ;) :P
2016 10 29
1 2